Tahir Şimşek Kimdir I Maskeli Sanatçı Kimdir I Gizemli Sanatçı Kimdir

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Tahir Şimşek Kimdir I Maskeli Sanatçı Kimdir I Gizemli Sanatçı Kimdir
Hayata gözlerimi ilk açtığım an, onunla karşılaştım ... Kalpsiz 'le !...
Bana öyle bir oyun oynadı ki, yıllarca karanlıklarda kaldım. Herşeyimi kaybettim, tüm sevdiklerimi, hatta kendimi bile !...
Ve 16 yaşında bir söz verdim, Kalpsiz 'e öyle bir oyun oynamalıydım ki, tüm dünya bunu konuşmalıydı !...
Geçen süre zarfında 350 adet şarkı yaptım. Yaptığım şarkılar basit şarkılar değildi. Her bir şarkımda tuzaklar ve şifreler kurdum !... ( Nota ve şan eğitimi almayı çok istedim. İmkanlarım sadece nota eğitimi almama elverdi. Şu an şarkılarımı notaya dökebiliyorum. Ama şan eğitimi alamadım. Bu yüzden detonelerim için üzgünüm. Bu da nazar boncuğum olsun. Netice de bu işi amatör olarak yapıyorum. Ama ilerde imkanlarım elverirse tabiki şan eğitimi alacağım. )
Fakat bir şeyler hala eksikti !...
Bir gün arkadaşlarla sinemaya gittim. Gösterimde ki film afişlerine bakarken, bir film çok dikkatimi çekti. Filmin adı SAW ( Testere ) idi. Filmi izledikten sonra kafamda ki eksik halkayı tamamladım, bu yıllarımı alsada !...
Çok şükür Kalpsiz 'e oynayacağım oyunu teorik olarak bitirmiştim !...
Sıra internette isim yapmaya gelmişti !...
Hemen 6 şarkımı ( Fırtına Öncesi Sessizlik, Bu Son Sigaram Anne, Koca İstanbul, Vazgeç, Eden Bulur, Anladım Dostum ) internet de paylaştım. Zamanla bana inanan ve bu oyuna dahil olmak isteyen onbinlerce sevenim oluştu ve her geçen gün bu sayı artarak devam ediyor.
Artık bu oyunu pratike dökme zamanının yaklaştığını hissediyorum. Şu an tek ihtiyacım olan, önce beni anlayabilecek kapasiteye sahip, sonra albümümü çıkarmaya destek olan bir YAPIMCI !... ( Albüm çıktığında oyunda başlayacak. )
Eğer kahramanımı ( yapımcımı ) bulursam, bir Kalpsiz yüzünden Dünya 'nın nasıl dengesi bozulur göreceksiniz !...
Oyun bittiğinde Kalpsiz deşifre olucak !...
'' Kalpsiz deşifre olduğunda maskemi çıkaracağım !... ''
Oyuna dahil olan sevenlerimden en şanslı olanı ise bir seçim yapmak zorunda kalıcak !...

İşte bu yüzden 16 yaşında verdiğim bir sözü tutuyorum !...
İşte bu yüzden gizemliyim !...
İşte bu yüzden maske takıyorum !...
İşte bu yüzden konuşmuyurum !...
Ve işte bu yüzden yapılan tüm olumsuz yorumlara karşı dimdik ayaktayım !...

Bana Büyük Okyanusun sonuna, bu küçük sandalla ulaşamayacağımı, kürekleri sonuna kadar çekicek gücümün olmadığını söylüyorlar. Bilmiyorlar ki Dünyanın kahrını sırtımda taşıyan hamal olduğumu !...

Tahir Şimşek

belen_1r

Üye
bırseyı cook merak edıyorum bu kalpsiz sıze ne oyun oynadı onu cok merak edıyorum sızı cok sevıyorum ve cok ınanıyorumm yasadklarınız cok kotu bu kalpsiz herseyı hak edıyor ama ne oyun oynadı bunu yazarsanız sevınırım

Misafir - 387617

Tahir abi kalpsiz kim?
Hayata gözlerimi açtığım an onunla karşılaştım ailesinden birisi olduğu belli ufak ta olsa bi ip ucu vermis zaten adam büyük ihtimalle babası veya annesi
Bence kalpsiz Tahir şimşek dir.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bu Dayı Kimmiş :hmmm

Üst Alt