Öneri Tablette mause ve klavye ile oyun oynanabilir mi???

Sponsorlu Bağlantılar

kaptanedi

kaptanedi

Üye
    Konu Sahibi
Tablette mause ve klavye ile oyun oynanabilir mi???
Tablette mouse ve klavye ile oyun oynanabilir mi veya destekleyen oyun var mıı

fingerback5

fingerback5

Üye
Tabletinin chipseti otg yani USB On-The-Go destekliyorsa uygun bir aparatla bağlayabilirsin fakat ikisinin aynı anda bağlanabileceğini zannetmiyorum henüz o kadar gelişmiş değiller ayrıca şarjı da ciddi etkiliyor.

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
kaptanedi

kaptanedi

Üye
    Konu Sahibi
Tabletinin chipseti otg yani USB On-The-Go destekliyorsa uygun bir aparatla bağlayabilirsin fakat ikisinin aynı anda bağlanabileceğini zannetmiyorum henüz o kadar gelişmiş değiller ayrıca şarjı da ciddi etkiliyor.
Ben tablete bağladım aynı marka calisti yani ikiside

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Piranha tablette ikisi birden çalışıyordu fakat modeli hatırlamıyorum üniversite ilk senemde almıştım :)

Quantal Quetzal

Quantal Quetzal

Üye
Fifa 14 ü klavye takılıyken açmayı denedim açılmadı :) klavye ile gta III oynadım bir de. Bilgisayarla aynı tuşlar ama değiştiremiyorsunuz

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

adanalı1

adanalı1

Üye
2 aparat alıyorsun kardesim. 1 i usb ara kablo diğeri çoklu usb :D androıd tabletlerın çoguda desteklıyor .çin mallarını bılemıyorum :D

fingerback5

fingerback5

Üye
Vay be bilmiyordum.Şarjın vay haline ama :D

kaptanedi

kaptanedi

Üye
    Konu Sahibi
Yani her oyun desteklemio mc5 de falan oynanio die duymustum

007wolverine

007wolverine

Üye
Her oyun desteklemiyor

Fenomenon

Fenomenon

Üye
otg varsa takılır ama oyunlar desteklemez. çünkü oyunlar klavye takın da oynayın diye yapılmıyor. dokunmatik arayüze göre yapılıyor.

• Beğen
Tepkiler: bilaldemir34 ve kavr
novagtv

novagtv

Üye
Ben 3-4tane bağlıyom hepsini çalıştırıyor harici taşınabilir dvd rom -flash bellekler-dualshock 2veya3- gamepad-direksiyon seti - webcam felan hepsini açıyor.özellikle modern combat 5 be dead trigger oyun kollarını destekliyor

Üst Alt