Tabletim çalişiyo lakin renkleri bozuk

Sponsorlu Bağlantılar

batuhansarul

Üye
    Konu Sahibi
Tabletim çalişiyo lakin renkleri bozuk
Archos 70b cobalt diye bi tabletim var 100 liralik ucuz bi tablet kardeşim için almiştik oynasin diyo oynarken renklerini bozmuş soruyom düşürmemiş tableti ne yapilabilir teknik servise götür demeyin
+

Rygebin

Rygebin

Üye
Ekranda pastelleşme mi mevcut? Eğer öyleyse sorunu çözemessiniz. Telefonculara götürseniz onlar bile yapamayabilirler.

batuhansarul

Üye
    Konu Sahibi
ekran çok aydınlık ve renkler negatif

Rygebin

Rygebin

Üye
ekran çok aydınlık ve renkler negatif
Ekranda bir pikselleşme yok yani. Acaba renkleri ters çevir mi açıldı tablette. Geliştirici ayarlarına bir bakın orada açıksa kapatın . Eğer sorun oysa düzelebilir .

batuhansarul

Üye
    Konu Sahibi
Ekranda bir pikselleşme yok yani. Acaba renkleri ters çevir mi açıldı tablette. Geliştirici ayarlarına bir bakın orada açıksa kapatın . Eğer sorun oysa düzelebilir .
tablete geliştirici ayarlari yok

batuhansarul

Üye
    Konu Sahibi
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
onun iç ekranı bozulmuştur bu tarz tabletlerde oluyor

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
Rygebin

Rygebin

Üye
kardeşim galiba bi ayarı ilede oynamiş şuan derleme numarasina basinca yakinlaştiriyo bişey açik
Hocam erişebilirlik ayarlarını karıştırmış sanırım. Büyüteç oradan açılıyor çünkü

batuhansarul

Üye
    Konu Sahibi
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
ya heryeri öyle ve normalde tableti açtiğimda 2 sn düzgün renkte çalişiyo sonra bu hale geliyo
köşelerinde hafif bir bastırmayı dene ekrana ama çok yüklenme bir düzelme veya değişme var mı

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
yazilar da düzelme var daha okunakli
o zaman büyük ihtimalle iç ekran gitmiş telefoncuya götür bir göster dediğim gibi ise ekran değişecek yapacak birşey yok
bu tarz cihazlarda daha önce çok denk geldim ucuz ekran taktıkları için ki marka o kadar önemli değil casper da bile gördüm

batuhansarul

Üye
    Konu Sahibi
o zaman büyük ihtimalle iç ekran gitmiş telefoncuya götür bir göster dediğim gibi ise ekran değişecek yapacak birşey yok
bu tarz cihazlarda daha önce çok denk geldim ucuz ekran taktıkları için ki marka o kadar önemli değil casper da bile gördüm
hocam siz telden anlayan biri gibi duruyosunuz avea intouchım var hangi rom daha iyi olur 4.3.1 var şarji uzun gitmesini istiyom