Tabletim açılmıyor yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Rego6161

Üye
    Konu Sahibi
Tabletim açılmıyor yardım
Öncelikle herkese slm aleyküm arkadaşlar benim sorunum şu 2 adet casper via s8 tablet aldım bundan 4 ay önce tabletler düne kadar iyi çalışıyordu fakat dün akşam şarjı bitti şarja taktım 3, 5 saat bekledim ne şarj göstergesi geliyor ne bir yazı ne bir ışık bir türlü açamadım fakat tablet baya oyun uygulama vs dolu idi bayada yavaşlamışdı acaba çökmüş olabilirmi yada yazılım atsam düzelir mi vede nasıl alabilirim bilen varsa Allah rızası için yardımcı olsun ltf.
Not:Tabletlerin 2 side aynı açılmıyor biri dün akşam kapandı diğeride açılıyordu uygulamalar başlatılıyor diyordu bekliyordum tekrar kapanıyordu sonradan kapandı bidaha açılmadı
Arkadaşlar yokmu yardımcı olacak bir kimse casper.com sitesine giriyorum gerekli sürücüleri indirmek için fakat bulamıyorum

goldmobile

goldmobile

Üye
Öncelikle şarjda beklet dolana kadar, sonra format at, olmadı yazılım yüklenmesi lazım

Rego6161

Üye
    Konu Sahibi
Goldmobile kardeşim öncelikle cvp yazdığın için teşekkürler tableti şarja takıyorum hiç bir fonksiyon yok yani şarj oluyor vs hiç bir şey yok yazılım atmak istiyorum fakat casper in sitesine seri no yazıyorum çıkıyor ama model bölümünde malesef üstte çıkan çıkmıyor nasıl oluyor anlamıyorum
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Arkadaşlar anlayan yokmu bundan

d_mavi

d_mavi

Üye
Aynı durum benimde başıma geldi, vestel kullanıyorum.. Öyle kaldı tablet, tepki yok.. Balına gelen yada fikri olan varsa yardımcı olsun..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

goldmobile

goldmobile

Üye
Seri numarasını belirtirseniz bakalım.
Bide ses açma veya ses kısma tuşuna ve Power tuşuna basın. Tepki veriyormu?

d_mavi

d_mavi

Üye
Seri numarasını belirtirseniz bakalım.
Bide ses açma veya ses kısma tuşuna ve Power tuşuna basın. Tepki veriyormu?

Yok hocam tuşlar tepki vermiyor. Seri numarasına bakınca göndereyim..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi