tablet pc önerirmisiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

alphonse70

Üye
    Konu Sahibi
tablet pc önerirmisiniz?
arkadaşlar tablet pc almayı düşünüyorum tableti daha çok oyun için alıcam fiyat aralığı 200-350 tl olsun hafızası 8gb olsun daha düşük olmasın yeter önerilerinizi bekliyorum

BYFECI

BYFECI

Üye
Polypad C-528 HD 8GB 7" Tablet: 200 tl

hurol1

Üye
Polypad tabletlere bakabilirsin

alphonse70

Üye
    Konu Sahibi
polypad marka tabletlere baktım ve çok beğendim polypad marka tablet alabilirim

Akıncı

Akıncı

Üye
Polypad alabilirsin ya da daha değişik markalar var bimeks darty gibi mağazalara bak

BYFECI

BYFECI

Üye
benim önerdiğim iyi ışte 200 tl 8 gb

Duran.Y

Duran.Y

Üye
Ben yaklaşık 6-7 aydır Artes i708 kullanıyorum, 1gb ram, 8gb hdd mevcut. Ben 240 almıştım şuan 200 tl falandir ben memnunum alabilirsin kardeşim.

Polymath

Polymath

Üye
ainol novo 7 crystal.. 300 tl . Dual core 1.2 ghz işlemci. Mali 400 gpu 1gb ram ips 1024x600 ekran.

Artıları
Hızlı, Bütün oyunları sorunsuz kaldırıyor, Rom desteği çok iyi, Ekranı güzel, Dokunmatiği güzel, Android son sürüm jelly bean
Eksileri
Biraz fazla ısınıyor, (oyun oynarken) Şarjı oyun internet kullanırken 4 5 saat gidiyor.. Sesi çok çıkmıyor.. wifi çok iyi çekmiyor ama yeterli..

StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye
concord silver edition alabilirsin max 200 tl

can1982

Üye
arkadaslar bana da bir yardim etseniz 1000 1500tl arasi iyi bir tablet almak istiyorum tvye baglanabilsin usb cikisi olsun sarji uzun sure dayanabilcek ve suzin diyebileceginiz su ozellik olsun olmazsa olmaz dediginiz ozellik varmidir cok acil yardim bekliyorum

KayraBey

KayraBey

Üye

Üst Alt