Haber t60 özel rom root twrp yapımı

Sponsorlu Bağlantılar

umutcanyumlu

Üye
    Konu Sahibi
t60 özel rom root twrp yapımı
Merhaba arkadaslar ben uzun ugraslar sonucu yaptıgım ve baya denemem sonucunda basardıgım sızlere soylemek ısıterım 3 lınk verıcem 1 lın twrp olucak ınternete bulmakta zorlandınzı bulsanız bıle ona aıt degıl zte blade s6 ait neyse bn bırtane buldum sımdı nasılş yapıldıgını anlatıam aynı zamand root sorumluluk sızındır sorularınız varsa yazın
ılk olarak google play girin root rashr - flash tool inidirn

sonra kıng root ındırın

sonra kıng root acın ılerleyın ve root tamamlayın yeniden baslatmanıza gerek yok sonra gıdın ilk indirdigimiz flash tool acin uyarı cıkacak root oldugundan ızın verın acıldıgında update gıbı bısıler dıcek yapaöyım gerı tusu yada dıger secenege tıkalyın orayı gecın ardırdan
indirin ve telefonun ana hafızasına atın bunu es dosya ıle yapın ıstersenız ya da dosya yonetıcınız ıle sona ordan secın recovery ve ardırdan secıp ısaretleyıp yenıden baslatı secıcez cumle farklı bn aklıma gelmedı suan :D neyse sonra baslatmıcak :D sonra bız ayarlar durduruldu adlı konumdakı ztel blade update dosyasını ordakı konudan alıp ınıdırn sorna pc veya es dosya ıle acın es dosyaya yetkı verın verdıkten sorna zıp gırıp app ve partner app bırde bırysdah vardı partner app yanında suan ısmı aklımda ddegıl tlefon uygulam yukluyorum o yuzden bakamıyorum ordakı dosyalardan ıstemedıgınız uygulamaları sılin partner app komple de sıle bılırısınız partner app sıfırladınızda glen su sacma sapa uyuglamalar hopı mıgros domınos gıbı hta klosru sılmeyın bır tane ıcınde kaldısn ornek hopı dıgerlerını ıslın sorna dıylemkı sıstem uygulamları boyutunu doldurdunuız 2 gb yanı ama gıne yuklıceklerınız var buraya atın yuklenır ama sıstem uygulaması olamz tlefonu sılsenız bıle gıne gelır bırde turkcel easy launcher ıle easyssetıng kaldırmayın yoksa ayarlar fılan acılmıyor sorun cıkartıyor sorumluluk sıze aıtır basaranlar basaramayanlar annlyan okuyan herkese tesekurler okuudunuz ıcın vb yorum yapmayı unutmayın okdar vakıt harcadım sızle paylasmayada bılırdım
@yemenbartan
@Sir Ketmut
@Emre_altunlu
@Resul291
@byAndroid

• Beğen
Tepkiler: jet61 ve yemenbartan

umutcanyumlu

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar bır ara driver dakı dosya ındırmek ıcın ızın gerektırıyordu sımdı kaldırdım herkes ındırebılır suan

• Beğen
Tepkiler: yemenbartan
yemenbartan

yemenbartan

Üye
T60 root nasıl yapılıyor umut kardeş

jet61

jet61

Üye
Teşekkur ederim acaba riski varmı

umutcanyumlu

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkur ederim acaba riski varmı
hayır hıc bır rıskı yoktu ayrıca eskı orjınal recovery donmek ısıtıyorsanız zte sıstesınden rojınal recvery ınıdırn uodateyı cıkartın sorna tlefona atın ve ayarlardan sd kart ıle guncelyın yoksa rojınal recovery ınternete bulamaasınız .<...

hamza BoZaN

hamza BoZaN

Üye
Beyler Acil Yardım Telefon çok kötü oldu açılmıyor Galiba Hard Bric oldu bu dediklerinizi yapdıkdan sonra orjinal recovery yi flaslıyınca kafayı yedi

Yönetici tarafından düzenlendi:

umutcanyumlu

Üye
    Konu Sahibi
sen orjınal recovery ypamısın dır ama galıba :D zte blade s6 nınkını hata kesık kesık gosterır demı recovery :D bısı omaz ozleden atıgımım ıslem ıyap

Özge146

Kapalı Hesap
evet birkez bendede olduydu bende yaptım.
Mesaj birleştirildi:

bencede bende öyle yaptım çalıştı sorunsuz . 100 deneyin oluyor

Son düzenleme:

umutcanyumlu

Üye
    Konu Sahibi
evet birkez bendede olduydu bende yaptım.
Mesaj birleştirildi:

bencede bende öyle yaptım çalıştı sorunsuz . 100 deneyin oluyor
telefon coktan cop oldu ama konu hala ayakta ne guzel :D

Özge146

Kapalı Hesap
aynen

Üst Alt