T.C.K Ekibinin İkinci Kişisel Ürünü: Speedy 1.0 yayında !

Sponsorlu Bağlantılar

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi

mstf_l

mstf_l

Üye
sırf dayımın 5250 sinden dolayı size dalmıyom belki ihtiyacım olur size :ehe

Nasıl symbianist sizden yav Adamın bizim orda ust konusu var :D

----------Eklendi @ 00:54:50 ---------- Yazıldı @ 00:53:39 ----------

gelelim kuru fasulyenin faydalarına cidden bı bos ram kac mb sistem ne kadar yiyor

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
sistem yarısını yıyor .Hepimiz bendensiniz sende öyle . Üst konu dert degil . :D

----------Eklendi @ 01:44:51 ---------- Yazıldı @ 01:11:51 ----------

resımler eklendı

pitbull16

pitbull16

Üye
sistem yarısını yıyor .Hepimiz bendensiniz sende öyle . Üst konu dert degil . :D

----------Eklendi @ 01:44:51 ---------- Yazıldı @ 01:11:51 ----------

resımler eklendı

nereye ekledin ben göremedim sanki :D

esqalsiz

esqalsiz

Üye
Not found?? Dıyor

esqalsiz

esqalsiz

Üye
way kardes iyi hosta fotograf görüntüleyicide 3d olan da tümü nün karsısında resim gibi bısıy var o nasıl gıdıcek?? birde msj bölümünün ok yeri degiştimi?

----------Eklendi @ 17:15:52 ---------- Yazıldı @ 17:09:20 ----------

kardes 5800 tuş kilidi olsaymış birde 3e 4 ekran olsun orjınalı gibi dikkate alırsan sevinirim kardesim :aman2:

----------Eklendi @ 17:17:48 ---------- Yazıldı @ 17:15:52 ----------

birde acele etme sindire sindire tamamla calışmaanı :yuru eksiklikler gözüne carparsa değişiklik yapma ınkanın olur :bye2:

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
tuş kilidi belli degil şuan . C5 e kara verdim ama belki n8 kilidde koyabilir belli degil. Menü çeiştleri olcak zaten .2 gün ugraşmıcam cfw ile. Hafta sonu devam etcem . Ya 1. sayfada dedim sade bi cfw olucak . Ayrıntılı modlar kullanmıcam klavye ye o istediginden koymam sanırsam. Temel modları uygulamaya çalışıyom . Cfw yi düzgün ve sade bi şekilde çıkarcam. Uzun bisüre güncelleme yapmam sanırsam(5800 ı servise vermem gerekiyo ) . Cevrim içi paylaşım yerine accel switch koydum o kadar. Rom patcher ve 4 yaması olucak. Keylock gömerim . En fazla bide autoinstaller gömerim başka uygulama gömmem zaten

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Anıl senin yaptığın emekleyen bebeğin yürümesine benziyor. Seni önce ekibe aldım yürümesini öğrendin. Fakat kollarından tutmak gerekiyordu. Şimdi ise kendi başına çabalayarak yürümeye çalışıyorsun. İlerde koşacağın çok açık.

Bu mesajdaki mesajı anlamışsındır inşallah ;)

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Anıl senin yaptığın emekleyen bebeğin yürümesine benziyor. Seni önce ekibe aldım yürümesini öğrendin. Fakat kollarından tutmak gerekiyordu. Şimdi ise kendi başına çabalayarak yürümeye çalışıyorsun. İlerde koşacağın çok açık.

Bu mesajdaki mesajı anlamışsındır inşallah ;)

elbette anladım ;) desteklerin sayesinde burdayım :spr

esqalsiz

esqalsiz

Üye
Yaw kardes msj yazarkene en uste basması iyi olmuyo onun yerni degstr ya sana zahmet

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
en üste basmak yani ?

aqsicocuq

Üye
mesajı onaylamak için olan tuş altta olursa çok daha iyi olur valla zahmet olmayacaksa.Orjinal hali çok kullanışsız.

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
altta değılmı zaten

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyom bakıcaz

anılbaran

anılbaran