T.C.K Ekibinin İkinci Kişisel Ürünü: Speedy 1.0 yayında !

Sponsorlu Bağlantılar

BaranASYA

BaranASYA

Üye
En Hızlısı Bence 5 Saat Yüklemeye Çalıştım Biyerde Hata Yapmışım Yükledim Uçuyo Telefon Teşekkür Ederim :D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Anıl, senin Speedy'i geçen olmicek :)

BaranASYA

BaranASYA

Üye
Nazar Deymesin Tü Tü Tü :D

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Maşallah deyin nazar deyicek :)

BaranASYA

BaranASYA

Üye
Maşallah :)

ZakirHasan

Üye
Merhaba. Dediklerinizi uygulamaya çalıştım fakat anlamadığım birşey var. hafıza kartının içine attıktan sonra format attığımızda bunu silmeyecek mi ?

• Beğen
Tepkiler: anılbaran
anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba. Dediklerinizi uygulamaya çalıştım fakat anlamadığım birşey var. hafıza kartının içine attıktan sonra format attığımızda bunu silmeyecek mi ?

bunlar derken ? şöyle söyliyim sana.Cfw yi at.Sonra hafıza kartına format at.Sonra telefona hard format at.Ondan sonra o malum dosyları hafıza kartının ana dizinine at

dr_ceza33

dr_ceza33

Üye
kardeş işyerindeyim akşama indirip kuruyorum beğenilerimi kucakla yolluyorum...

optimus33

Üye
yeni sürüm çıkacakmı

muratgün

Üye
Defalarca fomat atıp yeniden bu cf yi yüklememe rağmen arama geldiğinde ses kesik kesik çalıyor. Anlam veremedim.

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Öyle bı sorun olmaması lazım :hmmm

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Modderlik hayatım boyunca (1 yıl oldu) böyle bir sorunla karşılaşmamıştım :oha:

muratgün

Üye
Bende anlamadım ilk kez bi cf bukadar düzgün çalışıyor ondada böyle bi sorun var. Dün format attım yeniden kurdum cf yi hiç bi pro yüklemeden denedim yine kesik kesik çaldı tel.
Kaymalı tuş kilidinden olabilir diye tahmin ediyorum ben. Çünkü telin sesi kesilince onun kayma hızı değişiyor takılarak ilerliyor. Diyer tuş kilidini yapmaya çalıştım ama x plore den c ye kopyalayı beceremedi. Ayrıntılı anlatabilirseniz birde öyle deneyim.

muratgün

Üye
C5 tuş kilidini nasıl yapacağımı anlatabilcek bi zatı muhterem yokmu. X plore ile c deki hangi dosyaya hangi dosyaları taşıcam.

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
yamalar var içinde yazdım o kadar :(

Headbang95

Üye
güzel fw sevdim ama bir sorunum var kilit kodu default 12345 değil ? Kilit kodu nedir acaba?

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
hard format atınca sıfırlanır o :hmmm zaten flashı yedigi zaman oda 12345 olur :hmmm

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Sıfırlanıyorsa sorun yok.

Üst Alt