SYS-PRIVATE klasörlerine ulaşma - programları sertifikasız yükleme-SORUN DÜZELTİ

Sponsorlu Bağlantılar

prodream

Üye
arkadaşlar yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Vahdet, herşeyi yaptım hata yoktu derken daha ayrıntılı olarak açıklayabilir misin?

Candidate yazısını gördün mü mesela? Adım adım yaptıklarını ve hangi adımda ne olduğunu yazarsan daha kolay yardımcı olabiliriz.

askim822

askim822

Üye
arkadaşlar sorunlarınızı PM olarak gönderirseniz yardımcı olmaya çalışırım. Konuya pek bakamıyorum.

vahdet_631

Üye
arkadaşlar yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Vahdet, herşeyi yaptım hata yoktu derken daha ayrıntılı olarak açıklayabilir misin?

Candidate yazısını gördün mü mesela? Adım adım yaptıklarını ve hangi adımda ne olduğunu yazarsan daha kolay yardımcı olabiliriz.

ilgin için tşk ederim krdş

n73 yazan'ı not defterinde açıp sayının bir düşügünü yaptım fakat hiç bir şey çıkmadı

ama diger ögede yaptım ondada 8'e kdr geldi sonra kapandı:@

kızılkurt

kızılkurt

Üye
SELAM BEN İSLEMİ YAPTİM AM A SERTİFİKA HATSİ DİYOR NE YAPACAZ FExplorer v1.21 DE HATA VERİYOR YARDİM EDİN

--------------- Ekleme ---------------

Ferganas

nigthsaint24

Üye
kardeşim herşeyi yaptım dediğini de yaptım ama o Script1 N80-N73-E65 en son com numarasını 1 düşürdüm şu an 19 da bağlı usb yani telefon 18 yaptım ama olmadı yine bu script e tıkladıgımda dos penceresi açılıyor ve bana sürekli com 3 portunu gösteriyor.

mucab77

mucab77

Üye
cok tşk ilk anlatımı yapan arkadasada son anlatımı yapan arkdasada n95 8gb da sorunsuz calıstı

ikinci anlatıma göre yaptım reset sorunu ortadan kalktı

cs1453

cs1453

Üye
ya sen telefonu heklemişin resmen tehlikeli bi lay ama bir çok şey yapıla biliyor:)

muratay_35

Üye
paylaşım için saol

sakarya:zekit

sakarya:zekit

Üye
Emeğe saygı

yusufdemirel

Üye
allah razı olsun

XXXRESUL

Üye
dostumm sertifikalandırma yaptım dedigin gibi com ayarlarıda yaptım ama c:/sys dosyasını pcden göremiyorum onu nasıl görecem bilgilendirirsen sevinirim x-plore dosyasını yükleyemedim beni bilgilendiririsen sevinirimm şimdiden tşkrler emegine saglık cvbını bekliyorum

zodiac_limp

zodiac_limp

Üye
çook güzel öçalışma arkadas allah razı olsun

uyar48

Üye
kardes tamam dedin gibi oluyo gözüküyo ama kapatıp acinca eskisi gibi sys private acıl mıyo

gitaristmert

gitaristmert

Üye
xplore de c:\ dizini içerisindeki ''sys'' dosyası açılmıoki ''bin'' altdizini çıkmıo bende ???

kntarmali

Üye
bizde de deneyelim bakalim olacak mi
insallah olur
paylasim icin sagolun

kızılkurt

kızılkurt

Üye
kader yardım beklıyorum sertifika isteyip duruyo sys private dosyaları gorunuyor
napcagim setifika olayını yardı da

sublieutenant

sublieutenant

Üye
n95 te yükledim ve herşey dedigin gibi oldu :) ama tel kendiliginden kapanıyo açılıncada herşey puff :) yani bu plogramı yükleyip komik bi duruma düşmemek için telimi rikse atamam,en dogrusu kaldırmak kardeş çünkü bu zarar verebiliyo!..
ayy ne olur yükle, yüklemezsen darılırım valla...

arkadaş ne güsel anlatmış, artık bunu da yapamıyorsanız, o telefonu öyle kullanmak zorunda kalırsınız....!!!:pro::pro:

===TEŞEKKÜRLER FerhatTunç===

wanted123

Üye
arkadaşlar ben hem n80 denedim hemde arkadasın n73 ne yaptık oldu.ancak3 tane farklı pc denedik sadece biride oldu ona göre imkanınız varsa sizde farklı pc de deneyin