[SymbianHacker] MaxiHACK - Belle Refresh İçin Hack, Avkon2, Tema Efekti Yapımı

Sponsorlu Bağlantılar

yaren_dede

yaren_dede

Üye
bende güncelledim telefon sıfırlanınca yeni almış hissi veriyor :ehe

- - - Eklendi - - -

:tşk: dostum hackledim yalnız şu exe dosyasınıda konuya eklesen iyi olur iki konuya girmek zor oluyor birde acemi olduğunu düşün

rapchi55

Üye
9. En son olarak İnstallServer Refresh dosyasını rompatcherı nereye kurduysanız o sürücüdeki patches klasörüne atın ve yamayı çalıştırın

hocam burayı anlayamadım hangi klasöre atcam ? e: ye kurdum ama bulamadım .s

yaren_dede

yaren_dede

Üye
9. En son olarak İnstallServer Refresh dosyasını rompatcherı nereye kurduysanız o sürücüdeki patches klasörüne atın ve yamayı çalıştırın

dostum xplore ile C ye gir orada patches isimli klasörü görürsün zaten içine bırak dosyayı

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
bende güncelledim telefon sıfırlanınca yeni almış hissi veriyor :ehe

- - - Eklendi - - -

:tşk: dostum hackledim yalnız şu exe dosyasınıda konuya eklesen iyi olur iki konuya girmek zor oluyor birde acemi olduğunu düşün

:rica: exe yi ekleyeceğim :) önerin için :tşk:

- - - Eklendi - - -

mesela rompatcheri c ye kurduysan c de patches diye klasör oluşur. E ye kurduysanda e de oluşur. O klasörün içine at işte :)

- - - Eklendi - - -

veeee güncelledim :stres:

geçmiş olsun :ehe

aslankaplants

aslankaplants

Üye
güncelledim şimdi sıra hackte

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
kolay gelsin :)

Violonist

Üye
veeee güncelledim :stres:

ertesi gün belle ye geri döndüm. nokia şöyle demeye çalışıyor. Siz kullanıcılar en iyisini yapana kadar biz bi halt edemeyeceğiz... resmen cwf olmuş forumdaki arkadaşlar bile daha iyi iş çıkarıyorlar :ah

benighted

benighted

Üye
dostum avkon linkini duzeltetebilirmisin indiremiyorum da.ya da @enerden in eski konusundakilerle yapsam ayni olur mu

benighted

benighted

Üye
tesekkur ederim dostum

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
:rica: güle güle kullan

- - - Eklendi - - -

ertesi gün belle ye geri döndüm. nokia şöyle demeye çalışıyor. Siz kullanıcılar en iyisini yapana kadar biz bi halt edemeyeceğiz... resmen cwf olmuş forumdaki arkadaşlar bile daha iyi iş çıkarıyorlar :ah

nokia baktı maxicep almış başını gidiyor, sorumluluğu bize devretti :kop2:

Violonist

Üye
:rica: güle güle kullan

- - - Eklendi - - -

nokia baktı maxicep almış başını gidiyor, sorumluluğu bize devretti :kop2:

aynen ya. komik duruma düşüyorlar. bir de metin saatinin ingilizce olması şaka gibi ya onu bile Türkçe'ye çevirememişler :kop2:

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
aynen ya. komik duruma düşüyorlar. bir de metin saatinin ingilizce olması şaka gibi ya onu bile Türkçe'ye çevirememişler :kop2:

aynen ona çok sinir oldum:D Yeni widgette yüklenmiyor. Türkçeleştirmek için dosya taşıyıp durdum :D

- - - Eklendi - - -

ama benim wp8 lerden umudum var:) Nokia da öyle düşünüyor işte. O yüzden symbianla ilgilenmiyor artık

aseu_39

Üye
update error diyor norton-u yükleyince. Ne yapayim?
Telefonu nokia suiteden güncelledim,ondan ola bilirmi?

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Arkadaşlar emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Nokia sizlerin sayesinde ayakta duruyor. O boş gönderiyor sizler boşlukları dolduruyosunuz. Emeklerinize sağlık ...

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
norton mobile sorun çıkaranlar direk rompatcherı kursun sonra indirdiğiniz zipten çıkanları patches klasörüne atıp 6.adımdan devam etsin :oke:

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Nokia sizlerin sayesinde ayakta duruyor. O boş gönderiyor sizler boşlukları dolduruyosunuz. Emeklerinize sağlık ...

rica ederim dostum :) güle güle kullan ;)

• Beğen
Tepkiler: Bessonnitsa

MaxipmaN

Üye
patches diye bi klasör yok x plore yüklenmiyor

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

Üst Alt