Symbian Yardım-Destek ve Modifiye Departmanı

Sponsorlu Bağlantılar

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Anıl şu fw dosyalarının olduğu konuyu ekle istersen navifirm kapandıktan sonra

yoIcu

yoIcu

Üye
C6-01 e HARD VE SOFT FORMAT ATIP SON BELLE yuklemesini yaptım. Fakat kamera özelliklerinden olan rütuş yapma gibi resim ayarı yapılan menü cıkmıyor. Sade bir menü var. Doğru bir şekilde formatlama ve yükleme yapma sırası ne şekilde olur. Bilgisi olan veya yapanlardan yardımcı olacak var mı?​

Jan

Jan

Üye
ben telefonumda haritaları nokia mağazayı kullanıcı kılavuzunu my nokia yı sürüşü senkronizasyonu msj okuyucuyu yazılım güncellemeyi telefonun kendi web uygulamasını ve sözlüğü kaldırmak silmek istiyorum nasıl yapabiliriz bilen varmı veya yapabilen ?????

Jan

Jan

Üye
Kimse varmı :) bunu yapabilir miyiz acaba hangi program lazım ???

Marco Laren

Marco Laren

Üye
bazi cfw nodlari ile siliniyordu sanki bide forumda gordum adibi hatirlamiyorum uygulamalari silmiyor ama menude gizliyordu

Mcr21

Mcr21

Üye

nokia firmware editor ile nunları ve daha fazlasını silebilirsin

nokia firmware editor ile bunları ve daha fazlasını silebilirsin

@Jan bana özelden ulaş sana yapayım

• Beğen
Tepkiler: Jan
Jan

Jan

Üye
Allah razı olsun kardeşim hemen ulaşıyorum :) Kurtulayım şu kullanmadığım uygulamalardan yaw :D

MOONWALKE

MOONWALKE

Üye
konu falan acmayı bılmedıgım ıcın buraya yazmak ıstedım...benım n8 telefonum kendı kendıne tusları kılıtlenıp acılıyor delırttı benı...sorun acaba yazılımsalmı yoksa donanımsalmı...lutfen yardım edın acıl...not yenı hard format attım

Marco Laren

Marco Laren

Üye
konu falan acmayı bılmedıgım ıcın buraya yazmak ıstedım...benım n8 telefonum kendı kendıne tusları kılıtlenıp acılıyor delırttı benı...sorun acaba yazılımsalmı yoksa donanımsalmı...lutfen yardım edın acıl...not yenı hard format attım
Dead flash atmayi deneyebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: MOONWALKE
MOONWALKE

MOONWALKE

Üye
pekı yapması kolaymı telefon tum gıtmesın...bıraz duzeldı gıbı sımdı kendı kendıne ama arada yapıyor...yukledıgım programlardan veya oyunlardan olurmu hepsınıde burdan ındırdım...

omerr_

Üye

Merhaba ;
arkadaşlar akıllı saat dz09 mtk6220a bu saat telefon için program nasıl yüklenir neler yapılabilir bilgisi olan var mı acaba yardım

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin

Merhaba ;
arkadaşlar akıllı saat dz09 mtk6220a bu saat telefon için program nasıl yüklenir neler yapılabilir bilgisi olan var mı acaba yardım
Symbian değil cihaz, MTK android olacaktır.

omerr_

Üye
bu cihaza neler yapılacağını örn program oyun nerden öğrenebiliriz

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Faydalı Konu Eyv

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
Teşekkürler

Üst Alt