Symbian Vive(Mağaza) v8.00(2) Türkçe by Celilcemre

Sponsorlu Bağlantılar

Bloxx00102

Bloxx00102

Üye
tesekkürler

asigsasi

asigsasi

Üye
güncelleme için teşekkürler dostum :oke:

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
ben önceden indiriyordum şimdi indir e basınca yükleme başarısız diyor. Çözümünü bilen var mı?

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
Konu güncel!!!

• Beğen
Tepkiler: cimbom04 ve furyzer0
Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
Yeni sürüm konuya eklenmiştir .Çeviri için @celilcemre sonsuz teşekkürler....

• Beğen
Tepkiler: celilcemre
Bloxx00102

Bloxx00102

Üye
Teşekkürler :) :)

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
duygunlanm beyler :D

dmyksllll

dmyksllll

Üye
Süper.
Elinize sağlık, ilk açtığımda Pes 2016 ve Vine gözüme çarpanlardan oldu.:biggrin::artistyuz::gulenkedi:

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: dmyksllll
dmyksllll

dmyksllll

Üye
Rica ederim bugün nasip olursa yeni bir uygulama mağazasını paylaşacam
Güzel olur.
Ama benim canım sıkıldı.
Nokia E6 telefonumu alalı 1hafta olmadı. Whatsapp kalkicakmış. Yeni öğrendim. Şimdi ne yaparım.:agla2:

showcku

Üye
eline sağlık kardeşim.denedim güzel uygulama.türkçe olması daha iyi olmuş..

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: dmyksllll ve asigsasi

prof248

Üye
öncelikle uygulama için çok çok teşekkürler,emeğinize sağlık,uygulamayı yükledim yüklerken seçmeli dosya uyarısı çıktı ona tıklayıp yükledim fakat bir yerde yanlış yaptım sanırım uygulama açılıyor fakat hangi kategoriye tıklarsam hiçbir uygulama gelmiyor ekranda dönüyor sonra boş bir sayfa geliyor,yüklemedemi hata yapıyorum acaba tel N8 E hafızasına kurdum,

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle uygulama için çok çok teşekkürler,emeğinize sağlık,uygulamayı yükledim yüklerken seçmeli dosya uyarısı çıktı ona tıklayıp yükledim fakat bir yerde yanlış yaptım sanırım uygulama açılıyor fakat hangi kategoriye tıklarsam hiçbir uygulama gelmiyor ekranda dönüyor sonra boş bir sayfa geliyor,yüklemedemi hata yapıyorum acaba tel N8 E hafızasına kurdum,
Ben hiç oyle sorunla karsilasmadım .İnternet bağlantısında sorun olabilir

Cadillac34

Üye
Madem mağazası ve Symbian'cılar çok var, o zaman Symbian geri dönsün ya da kampanya başlatalım, twitter'da hashtag açalım. Emeği geçenlere teşekkürler.

prof248

Üye
Yüklerken telefondaki mevcut mağazayı kaldırmak gerekiyor mu telefonun ağ bağlantısı sorunsuz,yüklemeyi de sorunsuz yaptım,uygulama açılıyor fakat üstten hangi kategori seçersem seçeyim ekran dönüyor sonra hiçbirşey gelmiyor ,emeğiniz ve cevabınız için teşekkürler,

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Yüklerken telefondaki mevcut mağazayı kaldırmak gerekiyor mu telefonun ağ bağlantısı sorunsuz,yüklemeyi de sorunsuz yaptım,uygulama açılıyor fakat üstten hangi kategori seçersem seçeyim ekran dönüyor sonra hiçbirşey gelmiyor ,emeğiniz ve cevabınız için teşekkürler,
Uygulamayı C telefon hafızasına yükleyip açmayı deneyin.

Üst Alt