symbian s60v5 MİNECRAFT niye yok?

Sponsorlu Bağlantılar

EmReRoĞlU

Üye
    Konu Sahibi
symbian s60v5 MİNECRAFT niye yok?
Evet,başlıktaki belirttiğim gibi minecraft güzel bir oyun çok yer de kaplamıyor görüntü kaliteside iyi peki neden yok!! NEDEN????

creeper

creeper

Üye
çok güçlü bilgisayarlarda bile kasabiliyor minecraft. Görüntü kalitesine bakmamak lazım, java tabanlı olduğu için güç istiyor, ama minecraft çakması var comcraft diye ama hiç zevkli değil.

• Beğen
Tepkiler: .caner.

EmReRoĞlU

Üye
    Konu Sahibi
of bıktım bu nokiadan

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
bu kadar ezik bir sisteme bu oyun nie gelsin ki.

portal12345

Üye
harbi ama gelse muhteşem olurdu yaa

smh60

smh60

Üye
Benim pc 4 gb ram 2.9 ghz işlemci 1 gb ekran kartı minecraft kasıyor :D

Bahaxi

Bahaxi

Üye
minecrafta gerek yok anrufen online s60v5lerdeki en iyi online oyundur.

Symbianize

Symbianize

Üye
Hangi oyun geldiki minecraft gelsin iyiki telefonu bırakıp iphone almışım istediğim oyunu oynuyorum

badmus

badmus

Üye
Biz bu konulari aşalı çok olmadi mi? :hmmm :zzz:

Reexecution

Reexecution

Üye
ya ne cahil adamlarsınız . gidin bi araştırın okuyun daily mobile den vb yabancı sitelerden benzeri varmı orjinali varmı ya da nasıl diye?? 434 mhz 'lik işlemci ve 1mb bile olmayan gpu' ve tabii 120 mb ram lik telefondan daha ne bekliyorsunuz anlamadım. çalışmasına şükredin ve az araştırın

BelaMonte

BelaMonte

Üye
lumia larda var minecraft değilde survivor craft diye ama tıpatıp aynı, internetten başkalarının yaptığı bolumleri indirebiliyorsunuz. 9tl ye satın altım tek kelimeyle "değdi"

EmReRoĞlU

Üye
    Konu Sahibi
lumia larda var minecraft değilde survivor craft diye ama tıpatıp aynı, internetten başkalarının yaptığı bolumleri indirebiliyorsunuz. 9tl ye satın altım tek kelimeyle "değdi"

oyun resmi yollar mısın

lasvetorus

lasvetorus

Üye
Minecraft ram'e yüklenen bir oyun olduğu için 5800 da açılması zor.Kaplamalarıda yükleyemez.

berk4800

Üye
evet mobile9 dan bulabilirsiniz

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
MineCraft var arkadaşımda 10tl ye yüklerim diyor.

Üst Alt