Symbian s60 ve s40 için Whatsapp Muadili chat Uygulaması: Frim Chat

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamayı Beğendiniz Mi?

• Beğendim

Kullanılan: 7 77.8%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 2 22.2%

• Kullanılan toplam oy
    9

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bahsettiğin dosyaya ulaşamadım paylaşabilirmisin ?
bu site linki

Universal olanı

MrClaude

Üye
bu site linki

Universal olanı

Teşekkürler dosyayı indirdim kurulumda aynı hata devam ediyor (Uygulama yüklenemiyor. Bağlantı kesildi diyor. ). Tahminimce geliştirici bazı platformlar için indirip kurululurkenki bağlantıya izin vermiyor hatanın bilgiler kısmında geliştirici ile görüşün diyor zaten. Bu program benim için önemli değil sadece varsa faydalanmak istedim. Zorunlu olarak android kullanıyoruz zaten whatsapp filan işimizi görüyor.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Bu arada @selim baltacı gören var mı?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Android size ne yaptı ben gerçekten anlamıyorum. Symbian OS evet güzel bir sistemdi ama çoktan miladini doldurdu. Elimdeki N8 i çekmeden çıkarmıyorum bile. Symbian dan çok daha fazla uygulama ve oyun imkanı sunulurken inatla android i kötüleyip durmayın. Symbian eninde sonunda zaten bitecekti. Nokia nın akillanması için bazı şeyleri görmesi gerekiyordu sadece. Yıllarca nokia telefon kullanmış birisi olarak Symbian ın yeri bende ayrıdır ve her zaman özel olarak kalacaktır ancak teknolojiye ayak uydurmak zorundayız.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Android size ne yaptı ben gerçekten anlamıyorum. Symbian OS evet güzel bir sistemdi ama çoktan miladini doldurdu. Elimdeki N8 i çekmeden çıkarmıyorum bile. Symbian dan çok daha fazla uygulama ve oyun imkanı sunulurken inatla android i kötüleyip durmayın. Symbian eninde sonunda zaten bitecekti. Nokia nın akillanması için bazı şeyleri görmesi gerekiyordu sadece. Yıllarca nokia telefon kullanmış birisi olarak Symbian ın yeri bende ayrıdır ve her zaman özel olarak kalacaktır ancak teknolojiye ayak uydurmak zorundayız.
Neticede ölen ölmüş kalan kalmış. Kel ölür sırma saçlı olur, kör ölür badem gözlü olur diye bir laf var.

• Sevdim

MrClaude

Üye

Kardeş sen haklısın da şuda bi gerçek akıllı telefonda bize ilkleri yaşatan symbianı bir köşeye fırlatıp atmam ben :)

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
uygulamada video gönderilemiyormuş. Bu arada grubumuz hala aktiftir.
Mesaj birleştirildi:

Mesaj birleştirildi:

• Beğen
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Stella-ya bakmakta da fayda var. Stella J2ME için Telegram arayüzü.

• Beğen
fivehighh

fivehighh

Üye
Flört simulatörü gibi uygulamaydı, şimdi nasıldır acaba

Dobraokuyucu

Dobraokuyucu

Üye
Hala çalışıyor mu

XXXturi01

XXXturi01

Üye
Java versiyonu yok bildiğim kadarıyla. Symbian versiyonunu kullanıyorum ben.
Java versiyonu var.
Mesaj birleştirildi:

elinizde java versiyonu varsa atar misiniz
İnternete Frim Java yada Drugvokrug Java yazarsan çıkar karşına. Phonekyde bulabilirsin Java versiyonu.
Mesaj birleştirildi:

ben bunu play storeda bulamadım
Play storeda yok. İnternetten indireceksiniz.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve fivehighh
Dobraokuyucu

Dobraokuyucu

Üye
Java versiyonu var.
Mesaj birleştirildi:

İnternete Frim Java yada Drugvokrug Java yazarsan çıkar karşına. Phonekyde bulabilirsin Java versiyonu.
Mesaj birleştirildi:

Play storeda yok. İnternetten indireceksiniz.

bulamadım diye buraya yazdım zaten

Üst Alt