Symbian s60 ve s40 için Whatsapp Muadili chat Uygulaması: Frim Chat

Uygulamayı Beğendiniz Mi?

• Beğendim

Kullanılan: 5 83.3%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 1 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    6

MrClaude

Üye
Teşekkürler dosyayı indirdim kurulumda aynı hata devam ediyor (Uygulama yüklenemiyor. Bağlantı kesildi diyor. ). Tahminimce geliştirici bazı platformlar için indirip kurululurkenki bağlantıya izin vermiyor hatanın bilgiler kısmında geliştirici ile görüşün diyor zaten. Bu program benim için önemli değil sadece varsa faydalanmak istedim. Zorunlu olarak android kullanıyoruz zaten whatsapp filan işimizi görüyor.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
ömer talat katı

ömer talat katı

Üye
Bu arada @selim baltacı gören var mı?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Android size ne yaptı ben gerçekten anlamıyorum. Symbian OS evet güzel bir sistemdi ama çoktan miladini doldurdu. Elimdeki N8 i çekmeden çıkarmıyorum bile. Symbian dan çok daha fazla uygulama ve oyun imkanı sunulurken inatla android i kötüleyip durmayın. Symbian eninde sonunda zaten bitecekti. Nokia nın akillanması için bazı şeyleri görmesi gerekiyordu sadece. Yıllarca nokia telefon kullanmış birisi olarak Symbian ın yeri bende ayrıdır ve her zaman özel olarak kalacaktır ancak teknolojiye ayak uydurmak zorundayız.

ömer talat katı

ömer talat katı

Üye
Android size ne yaptı ben gerçekten anlamıyorum. Symbian OS evet güzel bir sistemdi ama çoktan miladini doldurdu. Elimdeki N8 i çekmeden çıkarmıyorum bile. Symbian dan çok daha fazla uygulama ve oyun imkanı sunulurken inatla android i kötüleyip durmayın. Symbian eninde sonunda zaten bitecekti. Nokia nın akillanması için bazı şeyleri görmesi gerekiyordu sadece. Yıllarca nokia telefon kullanmış birisi olarak Symbian ın yeri bende ayrıdır ve her zaman özel olarak kalacaktır ancak teknolojiye ayak uydurmak zorundayız.
Neticede ölen ölmüş kalan kalmış. Kel ölür sırma saçlı olur, kör ölür badem gözlü olur diye bir laf var.

• Sevdim

MrClaude

Üye
Kardeş sen haklısın da şuda bi gerçek akıllı telefonda bize ilkleri yaşatan symbianı bir köşeye fırlatıp atmam ben :)

• Beğen
Üst Alt