symbian s60 v3 çalışan youtube uygulaması arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
symbian s60 v3 çalışan youtube uygulaması arıyorum
Telefonumda youtube videolarını real playerle izlerken video çok kalitesiz ve görüntüde kayma oluyor. Forumda youtube uygulaması aradım ama bulduklarım da çalışmıyordu. Elinde olan arkadaşlar ya da yeniden bir uygulama yazabilecek arkadaşlar bu uygulamayı paylaşsalar forumdaki symbian kullanan bütün arkadaşlara yararları olur.

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Artık çalışan YouTube uygulaması yok
ama attığım son konu işine yarayabilir.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bırak s60v3 ü Symbian 3'te bile çalışan youtube programı yok. Telefonun çıkış tarihine göre anca o kalitede video izlenebiliyordu.

• Beğen
Tepkiler: Selim Baltaci
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Bırak s60v3 ü Symbian 3'te bile çalışan youtube programı yok. Telefonun çıkış tarihine göre anca o kalitede video izlenebiliyordu.
Ben 3sene önce bu telefonda 240 p ile video izliyordum içindeki youtube uygulamasından ama onun da serverler göçtü.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben 3sene önce bu telefonda 240 p ile video izliyordum içindeki youtube uygulamasından ama onun da serverler göçtü.
Miladı dolmuş sistemlere destek vermeyi kesmeleri gayet normal. Sonsuza kadar devam etmeyecekti .

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Bir kaç ay önce Telegram-ın Symbian programını yapıyordum. Ama malesef çok ciddi sorunlarla karşılaştım diye proje yarım kaldı. İnternette kullandığımız HTTPS sertifikalarının son sürümlerini bu telefonlara yükleyemiyoruz ve dolayısı ile internete sadece Opera Mini üzerinden normal erişe biliyoruz (o da Proxy server kullandığı için sanırım). Yani eğer bir mesajlaşma uygulaması istiyorsak PHP ya da C# destekli bir mesajlaşma API-ı ve server gerekli. Ve o da yok (Telegram-da var ama o da berbat bir geliştirici dökümasyonuna sahip).

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
6 ay önce youtube üzerinde köklü bir değişiklik oldu, ondan sonra hiçbir symbian uygulaması çalışmaz oldu.
Hatta opera mobile üzerinde kabul edilebilir kalitede video izlemekte mümkündü malesef şimdi karıncaların filmini izliyoruz 3gp de.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
6 ay önce youtube üzerinde köklü bir değişiklik oldu, ondan sonra hiçbir symbian uygulaması çalışmaz oldu.
Hatta opera mobile üzerinde kabul edilebilir kalitede video izlemekte mümkündü malesef şimdi karıncaların filmini izliyoruz 3gp de.
İş görüyor bence :)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
6230 da full hd izleyebiliyorum.

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
S60v3 de halan hayat var demek s60v1 v2 forumdan kalktı da ondan...

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
s60 v3 için podcast dinleme uygulaması ya da yöntemi var mı? Detaylı anlatırsanız sevinirim.

Üst Alt