Symbian OS9 Programları Sertifikalama İşlemi (Yeni-Maxicep Farkıyla)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ahmetbasar

ahmetbasar

Üye
tesekkürler...

alemci776

alemci776

Üye
kardeş en iyi maxi cepin verdiği rotsigned

gfbkaol

Üye
bende siteye üye olamdım ttnet üyeliği falan kabul oluo ama bende yok
Hocam komik olcak ama ben de tesadüfen girdiğim bi site adıyla mail aldım.üye oldum fakat symbiansigned.com sorun çıkartıyor... bu bir arabesk mp3 forumu..
orda görürsün...ama symbiansigned.com uyuzluk yapıyor olmuyor..sen halledersen bana mesaj atarsan sevinirim

fatality11

Üye
Alıntı: mnalilarry göndermiş. >
slm dediklerini hepsini yaptım programı yeni oluşturduğum setupdan yüklemeye çaışırken "güvenilemeyen bir sağlayıcıdan alındığı için yüklenemiyo" yazısı çıkıyo acaba ne yapmaıyım yardımcı olurmusunuz

Eğer böyle bir uyarı alıyorsanız BURADAKI işlemi yapmak zorundasınız..

lanet olsun ya beni burdan yonlendirdiler ama buda cok zor yeni domain felan alman gerekiyor onlarda cok karisik bilmiyorum daha dogrusu hadi diyelim aldik herseyi yapar bu cer i omrumun sonuna kdr saklarim (1 tane 0.5 litrelik su sisesi alir filah bellege cekerim bu cer i sonra icine atatrim cunku toprak 1 tane 0.5litrelik nayloyunu 100 yilda anca yok ediyormus toprakta 100yil saklamis olurum)ama almak sorun iste :(
hazirlayan klardesime tekrar tekrar tskrler saygilarimi sunarim

pesimistyle_

Üye
off çok uzun bişey bu ama sonunda sertifikalanıyoruz güzel :D

booba92iparis

Üye
çok guzel

ozansubasi

Üye
Ben csr dosyasını kaydettim symbiansigned'a üye oldum cer dosyasını yapamadım.

Your request has failed. Reason:
-Developer Certificates will be ENABLED for users who have a Publisher ID ONLY
-ONLY if you used a Publisher ID to create a .csr file with the DevCertCreate tool will you be able to use Open Signed Offline to create a Developer Certificate.
-Developer Certificates are currently DISABLED for users without a Publisher ID. Users who DO NOT have a Publisher ID CANNOT request Developer Certificates or use Open Signed Offline.
-If you have recently obtained a Publisher ID and are unable to create a Developer Certificate using Open Signed Offline please request support through the Symbian Signed forum on the Symbian Developer Network

Böyle bir hata veriyor. Ne yapabilirim?

Calaissien

Üye
yaptım bile :D:D:D

cirkinn

Üye
ya benim telefona hiç bir signed işlemi olmuyor

quixoticbhttn

Üye
Teşekkürler negative...
symbian dünyasından uzak kaldığım bu 3 sene içinde amma çok şey değişmiş sertifika falan ne iş :)
Negative her sey iyi dediklerini yaptımda bende bu mesajı aldım.
yapacak bişey yokmu???

-ONLY if you used a Publisher ID to create a .csr file with the DevCertCreate tool will you be able to use Open Signed Offline to create a Developer Certificate.
-Developer Certificates are currently DISABLED for users without a Publisher ID. Users who DO NOT have a Publisher ID CANNOT request Developer Certificates or use Open Signed Offline.
-If you have recently obtained a Publisher ID and are unable to create a Developer Certificate using Open Signed Offline please request support through the Symbian Signed forum on the Symbian Developer Network

akkayaemre

Üye
Teşekkürler negative...
symbian dünyasından uzak kaldığım bu 3 sene içinde amma çok şey değişmiş sertifika falan ne iş :)
Negative her sey iyi dediklerini yaptımda bende bu mesajı aldım.
yapacak bişey yokmu???

aynı hata bendede var yokmu yardım edecek

uykusuz001

Üye
Keşke KAyıt olabilsek mail kabul etmiyor :(

Quendarth

Üye
Güzel bir yönteme benziyor ama uğraşmaya gerek yok bence. Telefonun tarihini geri alınca herşey yükleniyor zaten.

mathboy

Üye
e 65 aldım basım belada bu tel program yukleyemezmiyim?

--------------- Ekleme ---------------

cancanli07

Üye
sevgili negative kardesim paylaşım harıka ama ne yazıkkı kullanamıyoruz
ben siteye uye oldum ama resımlerde anlatıgın gıbı bırsey yok sanırımartıkvermıyor demıssın kı ımeı yazın ben sıze verırım kardes ben sıteye yenı uye oldum pm atamıyorum mesaj sayısı ıstemısın ama benım o kadar bılgım yok burada yapabılecegım en buyuk sey tesekkur etmek baska bır bılgı paylasımı yapabılecegımı sanmıyorum ve bana yardım etmenı ıstıyorum sımdıden tesekkur ederım

kardes yenı model sımbıan larda suresı dolmus sertııka dıye hata verıyor bu hatayı gorüyorsan eger telefonun tarıhını 1 yıl gerıye al sorun cezulur

m.ozan

m.ozan

Üye
Arkadaşlar ne zor bir iş bu ya. Kaydolabilen kaydoldugu mail adresini yazarsa işimizi çok kolaylaştıracak..Bu arada tarih geri alma yemiyor yani...

Quendarth

Üye
Ben kendi yaptığımı anlatayım ama her telefonda olur mu bilmiyorum.
Önce tarihi bir yıl geri alıp uygulamayı yüklemeyi deneyin. Eğer tarihi geçmiş sertifika derse bir yıl daha geri alın. Eğer sertifika tarihi henüz gelmemiş derse birkaç ay ileri alın. Yüklenene kadar sürekli bu şekilde devam edin. Doğru tarih aralığını bulup uygulamayı yükledikten sonra tarihi düzeltebilirsiniz. Her uygulamanın sertifika tarihi farklı olduğundan hepsinde farklı tarihleri bulmanız gerek.

DarkMetalist

Üye
CoK Tskler Ama symbiansigned.com kayıt olamadim
%)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt