Symbian İşlatim Sistemi Değiştirme ?

Sponsorlu Bağlantılar

EmRe Akyldz

EmRe Akyldz

Üye
    Konu Sahibi
Symbian İşlatim Sistemi Değiştirme ?
evet arkadaşlar bır soruyla karşınızdayım ama sunu soylemekte fayda var android hayranı ve telefonunu android yapabilecegini sananlardan değlim yani imkansız gbi oldugunu bilıyorum ama peki ya symbiandan dusuk bi işlatim sistemi ? İmkanı varmı ? Yoksa symbiana mahkummuyuz ? ? ?

frezby1

frezby1

Üye
Kullandigin tel modeli ne bilmiyorum ama n9 haricinde bi tel kullaniyor isen Symbian belle ve anna die 2 tur surum vecut sadece bunlari kullana bilirsin yok n9 kullaniyorsan is degisir n9 megoo isletimsistemi ile piyasaya surulen ilk ve tek telefondur ve acik kaynakli bir cekirdege sahip oldugu icin android 3.4.5 di galiba portlanmisti ve telefon sorunsuz calismisti ama digemodellerde bu soz konusu bile degil sadece anna yada belle kurabirsin

EmRe Akyldz

EmRe Akyldz

Üye
    Konu Sahibi
ilk olarak telim nokıa 5800 ve anlamadığım anna belle kurabilirmiyim ? Boyle bi imkan varmı

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
ilk olarak telim nokıa 5800 ve anlamadığım anna belle kurabilirmiyim ? Boyle bi imkan varmı
Yok Anca CFW Yüklersin Tema Mema İle Güçlendirip Az Bişey Benzetirsin
Düşük İşletim Sistemi Olsada Bu Telefonlara Gitmez Yükleyebileceğinide Sanmiyorum

frezby1

frezby1

Üye
mustafad5461

mustafad5461

Üye
nokia c5-03 de olur mu yükseltmek sürüm değiştirmek

mahzunikaya

mahzunikaya

Üye
Teknolojide imkansız yok arkadaşlar ama bilgi sahibi olmadan fikir sahibi de olmayın.

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
mustafad5461

mustafad5461

Üye
nasıl ypcam peki kardeşim

Mr.Pro

Mr.Pro

Üye
arkadaşlar benim bi sorum olucak benim tlfnum nokia 5800 ben bu tlfna symbian belle kurmak istiyorum nasıl yapıcaz bunu

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
arkadaşlar benim bi sorum olucak benim tlfnum nokia 5800 ben bu tlfna symbian belle kurmak istiyorum nasıl yapıcaz bunu
orjinal belleyi kuramazsın, cfw belle var tema ve modifikasyon ile benzetiliyor, cfw kategorisinde

Mr.Pro

Mr.Pro

Üye
evt onu biliorum ama hafıza kartını biçinlendirmek istemiyorum

Mr.Pro

Mr.Pro

Üye
symbian belle c6 portlu cwf kurucam nasıl olucak bu

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
CFW nin dosyalarını yükledinmi??