Symbian için hala çalışan, Fring Benzeri Uygulama Var mı?

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Üye
Skype dışında twitter için Tweeties ve Tweetian uygulamalarını kullanabilirsin. Tweetian'ı SIStore üzerindende indirebilirsin.
Twitter uygulamaları çalışıyor Symbian için,biliyorum.Ama Twitter'a ihtiyacım yok.
Bilgilendirdiğin için çok sağol

• Beğen
Tepkiler: eren3271

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Facebook için bir anlık mesajlaşma uygulaması yok mu?
S^3 için aslında o kadar da sorun olmamalı bu, neticede HTTPS sitelerden veri alışverişi yapa biliyor.
Bu arada, Skype çalışıyor. Skype bir dönem bilerek kapatıldı, Microsoft-un Nokia Symbian-ı yok etmesi için atılan başka bi adımdı, ama sonradan çalışmaya başladı tekrar. Kesinlikle çalışıyor.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Cadillac34

Üye
Facebook için bir anlık mesajlaşma uygulaması yok mu?
S^3 için aslında o kadar da sorun olmamalı bu, neticede HTTPS sitelerden veri alışverişi yapa biliyor.
Bu arada, Skype çalışıyor. Skype bir dönem bilerek kapatıldı, Microsoft-un Nokia Symbian-ı yok etmesi için atılan başka bi adımdı, ama sonradan çalışmaya başladı tekrar. Kesinlikle çalışıyor.
Facebook Messenger diyorsan o yok zaten. Uygulaması var ama korumalı olduğu için uygulama ne kuruluyor ne de çalıştırılabiliyor. Sadece tarayıcıdaki adres satırına Messenger yazıp giriş yaparak kullanabilirsin. Skype çalışıyor mu çalışmıyor mu onu hiç bilmiyorum. Zaten 2.1.23 sürümden sonrası Symbian için yok.

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir
eren3271

eren3271

Moderator
Facebook Messenger diyorsan o yok zaten. Uygulaması var ama korumalı olduğu için uygulama ne kuruluyor ne de çalıştırılabiliyor. Sadece tarayıcıdaki adres satırına Messenger yazıp giriş yaparak kullanabilirsin. Skype çalışıyor mu çalışmıyor mu onu hiç bilmiyorum. Zaten 2.1.23 sürümden sonrası Symbian için yok.
Skype çalışıyor.

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir
Üst Alt