Symbian İçin Deneyelim...

Sponsorlu Bağlantılar

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Symbian İçin Deneyelim...
Beyler Hepimiz Biliyoruz Nokia, Symbian Desteği Kesti. Fakat Hala Az Olsa da Symbian J2ME (En Çok Yapılan Zaten) ve Sis Yapılıyor. Benim Düşündüğüm Şu ki Biz Nokia Şirketine MaxiCep Ailesi Olarak Baskı Yapalım Symbian Desteğini Geri Getirsin Diye. Nokia Bu Baskıya Göz Atar İlla ki. Ha Olmadı Nokia Symbian İçin Uygulama Yapmalarını İsteyelim. Tabi
Şimdi ve Eskiden Tüm Symbian Kullanıcıları Yapsa Olur Belki. Symbian Kullanan 10000 Kişi Vardır Belki. Hadi Bakalım Deneyelim. Sonuç Ne Olacak. :bigstar::bigstar:

• Beğen
Tepkiler: Jan

PALA.

PALA.

Üye
"İşletmelerin vicdanı yoktur."
4-5 yıl oldu bu destek kesileli bu saatten sonra, kar edemeyeceği için uğraşmazlar.
Microsoftun eline geçenden hayır gelmez, millet de sevinmişti ama kursağında kaldı sevinç.
Onların amacı kar maksimizasyonu yani müşteriyi değil, yatırımcıyı düşünürler.
Maksicep sayesinde bu gün halen belli kullanıcı kitlesine sahip.
Sadece Türkiye değil, küresel talepleride dikkate almazlar...

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
"İşletmelerin vicdanı yoktur."
4-5 yıl oldu bu destek kesileli bu saatten sonra, kar edemeyeceği için uğraşmazlar.
Microsoftun eline geçenden hayır gelmez, millet de sevinmişti ama kursağında kaldı sevinç.
Onların amacı kar maksimizasyonu yani müşteriyi değil, yatırımcıyı düşünürler.
Maksicep sayesinde bu gün halen belli kullanıcı kitlesine sahip.
Sadece Türkiye değil, küresel talepleride dikkate almazlar...
En Azından Deneyelim Ne Olur Ne Olmaz. Belki Bir El Atarlar. Ha Olmadi Uygulama Yapsınlar

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Var olan uygulamaların bile desteği kesilirken, örneğin whatsapp gibi beklenti zayıf...
WhatsApp İ Derken Onun İçin De Destek Anasını İstersek Olur Belki. Aslında 100 Kişi Toplasak Da Nokia Ve WhatsApp A Desek. İyi Olur. Haa Olmadı Sadece WhatsApp olsun yaa

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Windows Phone ve Symbian Maalesef Ölü Bir İşletim Sistemleri

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Deneyelim . Hangi kuruma hangi mesajı atıyoruz ? Belirli bir ana yapısı belli metin olmalı bence .

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Boşa kürek sallarız da wp çalışsın yeter .

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Destek E Postası.
[email protected]
Yazacağınız Metin
Turkish:
Merhaba. Ben Symbian^3 Kullanıcısı Olarak WhatsApp Desteğinin Kesildiğini Fark Ettim. Fakat Ben Symbian^3 İçin WhatsApp Kullanmak İstiyorum. Android Telefon Çok Pahalı Olduğu İçin De Almak İstemiyorum. Lütfen Symbian^3 Destek Geri Gelsin.
English:
Hello there. I have noticed WhatsApp Support is broken as a Symbian ^ 3 User. But I want to use WhatsApp for Symbian ^ 3. I do not want to buy Android Phone because it is very expensive. Please Symbian ^ 3 Support Back.
========================================
İşte Bunu Atalım.
Ben Gönderdim. Ya Siz??

PALA.

PALA.

Üye
WhatsApp İ Derken Onun İçin De Destek Anasını İstersek Olur Belki.
Yanlış anlamada, anası istersek olur, derken ne demek istedin :hmmm
Windows Phone De Mi Çöktü?:oha:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Hepsi öldü :)
Zamanında, WhatsApp için mesaj atmıştım destek kesilecek dediler ama s40 için destek 2 yıl daha uzadı.
WhatsApp desteğini devam ettirseler başka birşey istemiyorum, emektar c6-01 işimi görüyor...

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
WhatsApp İ Derken Onun İçin De Destek Anasını İstersek Olur Belki. Aslında 100 Kişi Toplasak Da Nokia Ve WhatsApp A Desek. İyi Olur. Haa Olmadı Sadece WhatsApp olsun yaa
Orda Anasını Demek İstemedim. Google Klavye nin Suçu. Orda Destek almasını Yazdım Aslında ama yanlis oldu
Yanlış anlamada, anası istersek olur, derken ne demek istedin :hmmm

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Hepsi öldü :)
Zamanında, WhatsApp için mesaj atmıştım destek kesilecek dediler ama s40 için destek 2 yıl daha uzadı.
WhatsApp desteğini devam ettirseler başka birşey istemiyorum, emektar c6-01 işimi görüyor...
En Azından Bir Daha Deneyelim. Bu Kadar. baskıya Dayanamazlar.
Destek E Postası.
[email protected]
Yazacağınız Metin
Turkish:
Merhaba. Ben Symbian^3 Kullanıcısı Olarak WhatsApp Desteğinin Kesildiğini Fark Ettim. Fakat Ben Symbian^3 İçin WhatsApp Kullanmak İstiyorum. Android Telefon Çok Pahalı Olduğu İçin De Almak İstemiyorum. Lütfen Symbian^3 Destek Geri Gelsin.
English:
Hello there. I have noticed WhatsApp Support is broken as a Symbian ^ 3 User. But I want to use WhatsApp for Symbian ^ 3. I do not want to buy Android Phone because it is very expensive. Please Symbian ^ 3 Support Back.
İşte Bunu Atalım.
Ben Gönderdim. Ya Siz??
Bunu Denemek Olur

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Seni mi kıracaz, gönderdim mesajı :)
Eskidende talepde bulunmuştum ama olsun, whatsapp desteği en önemli ihtiyaç symbianda...
Benim 3 Mail Hesabım Var Hepsini den Atsam Mi??
Seni mi kıracaz, gönderdim mesajı :)
Eskidende talepde bulunmuştum ama olsun, whatsapp desteği en önemli ihtiyaç symbianda...
Bari Destek Geri Gelmezse WhatsApp Dursun Ne İstiyorlar Symbian Dan
Hadi Bakalım Konu Okuma Artıyor Bı Mail Atalım Dediğim Gibi.

Destek E Postası.
[email protected]
Yazacağınız Metin
Turkish:
English:
İşte Bunu Atalım.
Beyler Az Önce WhatsApp Tan Mesaj Geldi Ve Yanıt.
Merhaba,

WhatsApp'la iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. Talebiniz bize ulaştı.

Pek çok sorunun yanıtını bulabilirsiniz. Uygulamamızla ilgili bize iletilen sorunları önceliklendiriyor ve diğer konulardaki pek çok soruyu yanıtlamak için kapsamlı bir Sıkça Sorulan Sorular (SSS) sayfası sunuyoruz.

Ayrıca, pek çok sorunu WhatsApp’ın en son sürümünü indirerek ve telefonunuzu yeniden başlatarak çözebilirsiniz.

Bunu yapmak için:

1. WhatsApp > Menü Tuşu > Ayarlar > Sohbetler > Sohbet Yedeği > Yedekle'ye giderek manuel olarak bir yedekleme oluşturun.
  2. En son sürümümüzü 'den yükleyin.
  3. Telefonunuzu yeniden başlatın.
  4. Sorununuzun en son sürümde çözülmüş olup olmadığını kontrol edin.
Eğer henüz yollamadıysanız, lütfen telefon numaranızı ülke koduyla birlikte bize gönderin. Bir ekleme yapmak için bu e-postayı yanıtlayabilirsiniz.

--
WhatsApp Destek Ekibi

Yav Bu Kadar Fakirlik Olmaz Ya

vedat1966

vedat1966

Üye
Whatsapp desteğini sanırım whatsapp'ın kendisi kesti. Çünkü işletim sistemi güncelleme ile gelen yeniliklere ayak uyduramadığı için. Yanılıyor muyum?

SM-N910F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

PALA.

PALA.

Üye
Bari Destek Geri Gelmezse WhatsApp Dursun Ne İstiyorlar Symbian Dan
Kabahat nokıanın mı, yoksa onun telefonunu alan bizde mi burası tartışılır, bazı android cihazlarında desteği kesildi mesela.
2013de destek kesildi hal böyle olunca, whatapss nokianın davranışına göre yine iyi destek verdi aslına bakarsan...
Yav Bu Kadar Fakirlik Olmaz Ya
Dedim da ilgilenmiyorlar diye...Eğer s40 için destek varsa kıllık olsun diye var :)
Çünkü işletim sistemi güncelleme ile gelen yeniliklere ayak uyduramadığı için. Yanılıyor muyum?
Daha eski bir sistem olan S40 cihazlara 2 yıl daha destek var yani yenilikle alakalı değil.

Son düzenleme:
v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp desteğini sanırım whatsapp'ın kendisi kesti. Çünkü işletim sistemi güncelleme ile gelen yeniliklere ayak uyduramadığı için. Yanılıyor muyum?

SM-N910F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tamam Da WhatsApp İlla Tüm Yeniliklerini Koymasına Gerek Yok.
Beyler Hepiniz Bunu Gönderdi iz mi??
Destek E Postası.
[email protected]
Yazacağınız Metin
Turkish:
English:
Peki Mail Den Size Bir Mesaj Geldi mi??

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
15 dk önce cevap geldi. Sana gelen cevabın aynısı :)
Adamlar sistemi öyle bir ayarlamışki symbian kelimesi geçen tüm mesajlara aynı cevap geliyor :)
Uff Be Napacaz. Numara Üzerinden Mi İletişime Gecsek

Üst Alt