Symbian Hack için En Kolay Yöntem (S^3/Anna/Belle/s60v5/s60v3)

Sponsorlu Bağlantılar

Tutasstes

Üye
Eyvallah. Çok güzel oldu. Unsigned programlar başarıyla kuruluyor.
Yapamayan arkadaşlar, antivirüs olayına dikkat edin. Kesinlikle xPlore kullanın. Telefonun kendi dosya yöneticisi C dizinine "tmquarantine" kopyalamıyor.

cyber

cyber

Üye
telefonu hacklersek garantiden çıkar mı

Khenhee

Khenhee

Üye
Çok teşekkür ederim elimde olsa 100 teşekkür bile verirdim ama maalesef :( Sayende istediğim uygulamayı yüklüyorum :)

erhanguner

Üye
c6-01 '' anna '' yüklü. "Mobile Security" i yükledim ve tlf kapanıp açılmasını istedi onayladım.. sürekli açılıp açılıp kapanıyor hiç bi işlem yapamıyorum.. yardım edersen sevinirim

EDİT : her resetten snra bir karantina dosyasını silebildim hepsini seçemedım . şimdi de Mobile Security kaldıramıyorum kaldırırken yıne kapanyr telfn .s

QrY!

Üye
c6-01 anna sorunsuzca çalışmıştır teşekkürler...

mustafapekdemir

Üye
mobile security yuklerken unable to install diyor.neden acaba?

HolyCarboy

HolyCarboy

Üye
mobile security için link verebilirmisiniz Virüs programı değilmi bu ? Telefondaki F-Secure olmazmı?

SilentOne

SilentOne

Üye
allah sizden razı olsun sonun da yha sertifka ile uğraşmaktansa bu daha iyi telefonu istediqim yonetiyom artık :D

Node

Node

Üye
c6-01 '' anna '' yüklü. "Mobile Security" i yükledim ve tlf kapanıp açılmasını istedi onayladım.. sürekli açılıp açılıp kapanıyor hiç bi işlem yapamıyorum.. yardım edersen sevinirimEDİT : her resetten snra bir karantina dosyasını silebildim hepsini seçemedım . şimdi de Mobile Security kaldıramıyorum kaldırırken yıne kapanyr telfn .s
Mobile security dosyasını çalıştırdıktan sonra yeniden başlatmayı kesinlikle onaylamayın. Telefon sürekli restart yapıyor. Ben Hard format işlemi sonucunda ancak kurtarabildim.

onur027

onur027

Üye
ABARTAMA CANIM.HARD FORMATA GEREK YOK.TEL AÇILINCA HIZLI BİR ŞEKİLDE HAREKET EDERSENİZ PROGRAMI KALDIRABİLİRSİNİZ.DEİĞİN GİBİ MOBİLE SECURİTY Yİ YÜKLEDİKTEN SONRA RESTART YAPMAYIN.VE ÖZELLİKLE tmquarantine KLASÖRÜNÜ PC DEN DEĞİL X-PLORE İLE C YE TAŞIYIN.PC DEN ÖNCE HAFIZA KARTINIZA ATIN X-PLORE İLE KARTTAN TAŞIYIN

XII_Turkey

XII_Turkey

Üye
ABARTAMA CANIM.HARD FORMATA GEREK YOK.TEL AÇILINCA HIZLI BİR ŞEKİLDE HAREKET EDERSENİZ PROGRAMI KALDIRABİLİRSİNİZ.DEİĞİN GİBİ MOBİLE SECURİTY Yİ YÜKLEDİKTEN SONRA RESTART YAPMAYIN.VE ÖZELLİKLE tmquarantine KLASÖRÜNÜ PC DEN DEĞİL X-PLORE İLE C YE TAŞIYIN.PC DEN ÖNCE HAFIZA KARTINIZA ATIN X-PLORE İLE KARTTAN TAŞIYIN

demin benimde başıma geldi.hareket etmeden bile reset atıyor cihaz.eğer belle kullanıyorsanız buaşmayın derim ben.

zelimhan

Üye
Allah razı olsun kardeşim benim ya.sağol

oyazici26

oyazici26

Üye
C7, N8 ve C6-01 de denenmiştir. Teşekkürler.

byblt

Üye
c7 belle geldi tavsiye ederim

hamdi mert

hamdi mert

Üye
saol oldu 5800 v60

bthngngr

Üye
kardesim ben rom patcher + i yukledim lâkin patchler okumuyor (no data) yaziyor.ne yapmam gerekir.

osman0119

Üye
Merhaba,
E6 yada uygulanabiliyor mu? Deneyen var mı?

Knight43

Knight43

Üye
kardeşim Allah razı olsun.:tşk: en sonunda heckledim tel 5800 red v52.0.007:alkis arkadaşlar yalnız bi uyarıda bulunem:nono: yeniden başlatma ya hayır deseniz bile tüm adımları uygulayıp tam antivirüsü silerken tel reset atıyo kendine burda hızlı davranmanız herekiyo tel açılır açılmaz antivirüs otomatik başlamadan kaldırmalısınız yoksa antivirüs başlayınca tel reset atıyo tekrar tekrar teşekkürler kardeşim:alkis:tşk: