Symbian for TR FİNAL [01.04.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

Anil-D

Anil-D

Üye
abi batarya patladı napmam lazım icinden vıcık vicık bi şeyler cıktı telin icine girmismidir yardım ☹?

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi

Dostum cfw sorunsuz mükemmel zaten kesin yüklemem lazım :) sorun cihazda olabilir yapabileceğim bir şey varsa düzeltmek adına yapayım :)

Vallaha dostum bende sorunun nedenini arıyorum büyük ihtimal CORE den kaynaklanıyor. Bulunca linkleri yenileyeceğim. Teşekkür ederim yinede. :)

- - - Eklendi - - -

abi batarya patladı napmam lazım icinden vıcık vicık bi şeyler cıktı telin icine girmismidir yardım ☹?

Kardeşim bir bilgim yok Cihaz Destek bölümüne konunu aç istersen.

ersdfqweasdzx

ersdfqweasdzx

Üye
İlk önce yazılım güzel olmuş ellerine sağlık :) böyle yazılım yaptığın içinde teşekkür ederim :) ve tam istediğim gibi sade bir yazılım olmuş şu c6 telefonu alayımda kurayım hemen :)

• Beğen
Tepkiler: bjkmert45
bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi
İlk önce yazılım güzel olmuş ellerine sağlık :) böyle yazılım yaptığın içinde teşekkür ederim :) ve tam istediğim gibi sade bir yazılım olmuş şu c6 telefonu alayımda kurayım hemen :)

Güle güle kullan kardeşim. :)

MaxipmaN

Üye
aşırı kasılıyor menüde günlük reset atıyorum şu an menü iyi ama opera da kasıldı kısaca çöpe atmak lazım bu telefonları ama para yok :D

- - - Eklendi - - -

düzeldi haritaları app stop ile kapattım hava widgetini de kaldırdım ekrandan, menü kasılması testi için bir gün gözlem lazım

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi
aşırı kasılıyor menüde günlük reset atıyorum şu an menü iyi ama opera da kasıldı kısaca çöpe atmak lazım bu telefonları ama para yok :D

- - - Eklendi - - -

düzeldi haritaları app stop ile kapattım hava widgetini de kaldırdım ekrandan, menü kasılması testi için bir gün gözlem lazım

Aynı fikirdeyim dostum. :) Tabi mobil bağlantılar ve uygulamalar çok fark ettirir telefon hızını.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
vg_engin

vg_engin

Üye
nokıa car modu çalışmıyor yükleniyor ama çalışmıyor yardımcı olabilirmisin dostum bu arada yazılım muhteşem olmuş çok teşekkürler :)

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi
nokıa car modu çalışmıyor yükleniyor ama çalışmıyor yardımcı olabilirmisin dostum bu arada yazılım muhteşem olmuş çok teşekkürler :)

Dostum çalışması gerekiyor bizzat kendim kullanıyorum. Acaba yüklerken bir hata mı yaptın?

MaxipmaN

Üye
söylemeyi unttum müzik çalar kesinlikle sorunlu ikinici de veya üçüncü de girebiliyor bazen birincide de girebiliyor

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi
söylemeyi unttum müzik çalar kesinlikle sorunlu ikinici de veya üçüncü de girebiliyor bazen birincide de girebiliyor

Kardeşim bu konuyu dile getirenler çok oldu ama açıkçası bende bir hata yok. Yani ilk denememde oluyor. Neyse linkleri yenileyeceğim zaman bunları da dikkate alırım.

Anil-D

Anil-D

Üye
hata yok abi dedigim seyleri cikarcan degilmi

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
eline emeğine sağlık çok güzel olmuş bi istek şu temayı ayrıca paylaşır mısın

- - - Eklendi - - -

eline emeğine sağlık çok güzel olmuş bi istek şu temayı ayrıca paylaşır mısın

Anil-D

Anil-D

Üye
temayı isteyen alsın

zazadayı1601

Üye
yaa bn bunu sadece c6 ıcın oldugunu gormedım c7 ye flashladım sonra tel açılmıyor ekran ters donuyor evols yukledım olmadı nokıa yazısı gelıp gıdıyor napcam sasırdım bı yardımcı olsanız

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
yaa bn bunu sadece c6 ıcın oldugunu gormedım c7 ye flashladım sonra tel açılmıyor ekran ters donuyor evols yukledım olmadı nokıa yazısı gelıp gıdıyor napcam sasırdım bı yardımcı olsanız

dead flash at

• Beğen
Tepkiler: bjkmert45
tipo2000

tipo2000

Üye
s.a forum daşlarım şöyle bir uygulama arıyorum . örneğin android'te bir uygulama var . müziklerim diye online müzik indirebiliyorsun . tüm isteklerime cevap veren bir uygulama . symbian da var mı ? . yoksa yapılabilir mi . örnek bir site kısayolunu sis olarak ayarlaya bilecek olan var mı yada bu siteden daha iyi site bilen var mı . biraz fazla oldu kusuruma bakmayın . hayırlı akşamlar :dry:

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi
s.a forum daşlarım şöyle bir uygulama arıyorum . örneğin android'te bir uygulama var . müziklerim diye online müzik indirebiliyorsun . tüm isteklerime cevap veren bir uygulama . symbian da var mı ? . yoksa yapılabilir mi . örnek bir site kısayolunu sis olarak ayarlaya bilecek olan var mı yada bu siteden daha iyi site bilen var mı . biraz fazla oldu kusuruma bakmayın . hayırlı akşamlar :dry:

Bu şekilde ki yorumlarınızı yardım bölümüne açarsanız konu dağılmamış olur.

Üst Alt