Symbian Conquest™

Sponsorlu Bağlantılar

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
Hocam o tür program kullanmıyorum sizin telde tarayıcı hemen çıkış yapıyor mu yoksa takılıyor mu? Bi de ben her seferinde facebook ve benzeri sitelere yeniden giriş yapıyorum

Geç çıkma bende de var bu bir sorun değil tarayıcının e ye alınmasının sebebi. Sen internet ayarlarına bak bi şifreler form doldurma filan izin ver.

1amisos

1amisos

Üye
Geç çıkma bende de var bu bir sorun değil tarayıcının e ye alınmasının sebebi. Sen internet ayarlarına bak bi şifreler form doldurma filan izin ver.

Format attım düzeldi ayarları kontrol etmiştim neden kaynaklandığını bulamadım

ozgurkys

Üye
Ilk açıldığında ram 30mb daha sonra 20ye kadar düşüyor bu normalmi anna ikonlu uygulamaları yükledim.On onbeş uygulama yüklü

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
Ilk açıldığında ram 30mb daha sonra 20ye kadar düşüyor bu normalmi anna ikonlu uygulamaları yükledim.On onbeş uygulama yüklü

Telefonun kasiyor ve ram yetmemezliği yapıyor mu ? Yapmıyorsa sıkıntı yok bu değerler bende 45 50 gorterır kımınde 20 30 sıkıntı değil :oke:

ozgurkys

Üye
Telefonun kasiyor ve ram yetmemezliği yapıyor mu ? Yapmıyorsa sıkıntı yok bu değerler bende 45 50 gorterır kımınde 20 30 sıkıntı değil :oke:

Telefonda kasma yok ancak webde bir sayfa açtığında eskisi gibi hafıza dolu uyarısı alıyorum.

0serdar090

0serdar090

Üye
chayanne ram politikası var mı

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
teşekkürler kardeşim. Ram blow ram kullanımı ekrani ni da koysan çok iyi olur

cayoo263

Üye
kardeş ellerine sağlık ama ben de yatay kılvyede tik işareti yok ya :((:ağlarım:

cayoo263

Üye
hayır her şeyi doğru yaptım ama kılavyeyi yatay yapınca tik işareti yok

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
hayır her şeyi doğru yaptım ama kılavyeyi yatay yapınca tik işareti yok

Bilmiyorum bazı telefonlarda yamalar aktif olmuyormuş telefona flash atamadan önce hafıza kartını biçimlendirdiniz mi ? Sonrada hard format atmışmıydınız yazılı yüklemeden önce ?

0serdar090

0serdar090

Üye
Bilmiyorum bazı telefonlarda yamalar aktif olmuyormuş telefona flash atamadan önce hafıza kartını biçimlendirdiniz mi ? Sonrada hard format atmışmıydınız yazılı yüklemeden önce ?
kardeşim cidden kullandığım en iyi modlama çok emek vermişsin cidden aşırı güzel olmuş aktiflesneyen yama sorunu rompach görünür yaparsan çozulur çünkü hiç bir yama all autoda değil saten uygulama ling vermişsin bende ilk aktifleşmedi şimdi sıkıntı yok cidden hakkını vermişsin senden çok daha iyilerini bekliyoruz flaş ekranın olmaması bi yandan iyi bir yandan değil ayriyetten çalışır bi twitter uygulaması var mı belle tabanlı varsa onuda atar mısın şimdiden çok teşekkürler

1amisos

1amisos

Üye
Hocam en iyisi rom patcheri görünür yapmak bi de rehber çubuğu ev ekranını eklemek çünkü baya bir talep var. Hocam bi de kendi rom patcherından bi ekran görüntüsü alır mısın yamalar aktifken çünkü kaç defa format attım ama her seferinde 10 küsür patch otomatik yükleniyor

powwet

powwet

Üye
:tşk:

cayoo263

Üye
bi kere hard format atmıştım bi de ben hafıza kartını biçimlendirmedim acaba o yüzden mi böyle oldu?

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
Beyler ben de androide gectim bu yuzden daha guncelleme gelmez. Bu da benden size hediye olsun bos bir vaktim olursa rom patcheri gorunur yaparim ama kesin soz vermeyim rom patcheri gorunur yapmak icin google cfw de uygalama gizleme yazin cikan dayfadakileri okuyun tersten gidin anlarsiniz zaten :oke:

ozgurkys

Üye
Mesaj geldiğinde mesaj açılmıyor.Mesajlarıma girmem gerekiyor.Bazende kopyala yapıştır yapmıyor.Neden kaynaklanıyor olabilir.

cayoo263

Üye
telefonumu eski haline nasıl getiricem :rolleyes:

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
OFW yi flashla

Üst Alt