Symbian Conquest™

Sponsorlu Bağlantılar

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
Ya Kardeş Dediğin gibi eklemeye çalıştım NFE ile ama yazılım kapasitesi yetmedi -0,71 mb fazla oluyor...Ne Yapabiliriz...

Nokiacooker 3.3 indir size verdiğim rm-697 klasorunun içinde .vpl uzantılı dosyayı nokia cooker ile aç rofs2 boyutunu büyüt uda boyutunu küçüklt 1 mb. Yardım için pm at.

1stclass

Üye
Tek bi eksik flash ev ekranı olsa...
ama cfw çok başaralı tebrikler,

CrazyTeen98

Üye
Sağol kardeş istediğimi yaptım yalnız bide benim qwerty klavye bozuk görünüyor resimlerdeki gibi değil ayrıca tik de yok yazmayı bitirmem için bide düz çevirmem gerekiyor onu ne yapıcaz ¿

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
Sağol kardeş istediğimi yaptım yalnız bide benim qwerty klavye bozuk görünüyor resimlerdeki gibi değil ayrıca tik de yok yazmayı bitirmem için bide düz çevirmem gerekiyor onu ne yapıcaz ¿

tik i bilmiyorum ama düz çevirmen için sensörleri açıp dik tutarsan olur

CrazyTeen98

Üye

tik i bilmiyorum ama düz çevirmen için sensörleri açıp dik tutarsan olur

Onu Demiyorum düz zaten oluyor ben yan çeviriyorum qwerty klavye geliyor ama resimlerdeki gibi değil ayrıca tik te yok direk yazmayı tamamlayamıyorum düz çevinrince sayısal klavye geliyor onda tik var onunla yazıyı tamamlıyorum. Bunu nasıl çözcem yani eski qwerty klavyeyi yapamazmıyım ¿

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
Onu Demiyorum düz zaten oluyor ben yan çeviriyorum qwerty klavye geliyor ama resimlerdeki gibi değil ayrıca tik te yok direk yazmayı tamamlayamıyorum düz çevinrince sayısal klavye geliyor onda tik var onunla yazıyı tamamlıyorum. Bunu nasıl çözcem yani eski qwerty klavyeyi yapamazmıyım ¿

Yamaların aktif olmamış.

ozgurkys

Üye
Merhaba bu cfwyi çok beğendim.yalnız daha önce telefona hiç cfw atmadım.Videodakileri yapmam yeterli mi? Başka birşey ekleme veye çıkarmama gerek var mı? Son olarak geri döndürmek içinde orjinalini aynı şekilde mi atmalıyım.Şimdiden çok teşekkürler.

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba bu cfwyi çok beğendim.yalnız daha önce telefona hiç cfw atmadım.Videodakileri yapmam yeterli mi? Başka birşey ekleme veye çıkarmama gerek var mı? Son olarak geri döndürmek içinde orjinalini aynı şekilde mi atmalıyım.Şimdiden çok teşekkürler.

Yeterli kardeş. Orjinale dönmek için de aynı şeyleri yap güle güle kullan.

- - - Eklendi - - -

Tamam kardeş her şeyi hallettim :) Artık CFW'yi sorunsuz kullanıyorum. Çok güzel bir cfw yapmışsın helal olsun ellerine sağlık :)

Hayırlı olsun normalde yamaların oto aktıf olması lazım ama bır yerde hata yapıyorsunuz herhalde neyse cok isteyen olursa rom patcherı gorunur yaparım

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Cfw için teşekkürler

ozgurkys

Üye

- - - Eklendi - - -

Peki depolamayla mı bağlıcam bilgisayara son olarkta usbden çıkar bataryayı çıkar tak telefonu aç usbye tak bu şekiilde yapılacak dimi ?

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

Peki depolamayla mı bağlıcam bilgisayara son olarkta usbden çıkar bataryayı çıkar tak telefonu aç usbye tak bu şekiilde yapılacak dimi ?

Videoyu tam izlemedin galiba... Neyse usb yi depolamada bağla usb tak bataryayı cıkar tak telefonu acma tusuna bır kere bas uzun basma teleon acılmayacak usb bağla

1amisos

1amisos

Üye
hocam birşey keşfettim sen biliyor olabilirsin ama bilsen yazardın diye düşündüm.Tarayıcı her çıkış yaptığında önbelleği siliyor bunun yüzünden daha önce bahsettiğim tarayıcıdan çıkış yaparken takılma sorunu meydana geliyor ve tarayıcıyı her açtığımızda üyelik isteyen sitelere tekrar giriş yapmak zorunda kalıyoruz

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
hocam birşey keşfettim sen biliyor olabilirsin ama bilsen yazardın diye düşündüm.Tarayıcı her çıkış yaptığında önbelleği siliyor bunun yüzünden daha önce bahsettiğim tarayıcıdan çıkış yaparken takılma sorunu meydana geliyor ve tarayıcıyı her açtığımızda üyelik isteyen sitelere tekrar giriş yapmak zorunda kalıyoruz

Bende öyle bir sıkıntı yok sadece ön bellek e'ye yani hafıza kartına çekildi buda ram yetmemezliği en aza indiriyor tarayıcıda bu yüzden hafıza kartsız çalışmaz tarayıcı ama sen gereksiz programları silmek için ayrı bir program kullanıyorsan ön belleğin silinir

cayoo263

Üye
Teşekkürler.Yalnız bir sorum olacaktı. Ben WhatsApp kurmak istiyorum ama kurarken mesaj attı 0.50 TL. sileriken de 50 kuruş aldı. Wlan kullanıyorum. Hatta yazarlardan baktım sorun yoktu. Bunun çözümü var mı?

Telefonun tercihini hatsız yap kardeşim

1amisos

1amisos

Üye
Bende öyle bir sıkıntı yok sadece ön bellek e'ye yani hafıza kartına çekildi buda ram yetmemezliği en aza indiriyor tarayıcıda bu yüzden hafıza kartsız çalışmaz tarayıcı ama sen gereksiz programları silmek için ayrı bir program kullanıyorsan ön belleğin silinir

Hocam o tür program kullanmıyorum sizin telde tarayıcı hemen çıkış yapıyor mu yoksa takılıyor mu? Bi de ben her seferinde facebook ve benzeri sitelere yeniden giriş yapıyorum

Üst Alt