Symbian cihazlar için Talkonaut mesajlaşma uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Symbian cihazlar için Talkonaut mesajlaşma uygulaması
Arkadaşlar internette Symbian için mesajlaşma uygulaması ararken Talkonaut'a denk geldim.Talkonaut bir mesajlaşma uygulamasıdır.En düşük sistem gereksinimi Symbian S60 9.4 V5 dir.Yani Nokia 5800 ve üst model telefonlar içindir.
Arama özelliği de vardır ancak ücretlidir.İsteyen ücretini ödeyip kullanabilir.
Güvenli bir uygulamadır.Size söylemeden önce bizzat kendi Nokia 603 cihazımda test ettim.

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34, MAERKEK ve PALA.

PALA.

PALA.

Üye
Teşekkürler, symbian cihazlarda güvenli bir uygulama bulunsa bile whatsapp gibi genel bir kullanıcı kitlesi olması şart.
Bu arada sayfadaki S60 bağlantısına tıklayınca tarayıcı güvenli değil hatası verdi, yani sayfa açılmıyor...

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993
Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Teşekkürler, symbian cihazlarda güvenli bir uygulama bulunsa bile whatsapp gibi genel bir kullanıcı kitlesi olması şart.
Bu arada sayfadaki S60 bağlantısına tıklayınca tarayıcı güvenli değil hatası verdi, yani sayfa açılmıyor...
Evet whatsapp gibi genel bir kullanıcı kitlesi olması lazım.Ama yinede yakınlarınızla görüşmek için yükletebilirsiniz.
Bilgisayardan girince mi sayfa güvenilir değil diyor?Ben Android telefondaki en güncel Opera dan giriyorum takır takır açıyor,hiç güvenli değil filan demiyor

PALA.

PALA.

Üye
@Karacaahmet1993 Pc firefox ile girince böyle hata verdi, symbian kullanıcıları kendi aralarında kullanabilir :hmmm

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
@Karacaahmet1993 Pc firefox ile girince böyle hata verdi, symbian kullanıcıları kendi aralarında kullanabilir :hmmm
İlginç.Firefox neden öyle dedi ki acaba..?
Evet Symbian kullanıcıları kendi aralarında kullanabilirler.Androidler de destekliyor.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Mükemmel paylaşım. Android hesabı açayım mı ? @Karacaahmet1993 @sinan yüksel deneme amaçlı .

Son düzenleme:
Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Mükemmel paylaşım. Android hesabı açayım mı ? @Karacaahmet1993 @sinan yüksel deneme amaçlı .
İstiyorsan aç hocam ben açtım mesela.Hem Symbian cihazımda kullanıyorum hemde Android cihazımda.İyi yani.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bu gidişle android i bıraktıracaksınız bana . Böyle güzel uygulamalar gördükçe Symbianı ve Javayı özlüyorum . Tek kullanma sebebim WhatsApp olayı . Ha birde Java telefonun yenilenmesi gerektiği ki bütçe yok . Android beni mutlu edemeyecek gibi duruyor .

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve Karacaahmet1993
Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bu gidişle android i bıraktıracaksınız bana . Böyle güzel uygulamalar gördükçe Symbianı ve Javayı özlüyorum . Tek kullanma sebebim WhatsApp olayı . Ha birde Java telefonun yenilenmesi gerektiği ki bütçe yok . Android beni mutlu edemeyecek gibi duruyor .
Android beni de mutlu etmiyor hala Symbian cihazımla sık sık ilgileniyorum.Benim de Android kullanma sebebim Whatsapp ve Ziraat bankacılık uygulaması.Onun haricinde Android i sevmiyorum diyebilirim yani el mecbur kullanıyorum.
Uygulamaya gelirsek bu uygulamayı bulunca çok şaşırdım ve sevindim.Hemen Nokia 603 üme yükledim uygulamayı.Aynı zamanda Android cihazıma da yükledim.
Yakınlarıma da yükletmeyi düşünüyorum bu uygulamayı benimle iletişim kurmaları için.Ben de Symbian a geri dönmeyi düşünmüyor değilim.Symbian daki keyfi vermiyor Android.Bir de Ziraat bankasına sorunsuz giriş yapsa Symbian cihazım değme keyfime... :)

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA, MAERKEK ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Olabilir. Ben whatsapp varkende pek kullanmıyordum. Önümüzdeki günlerde bu uygulamayı tekrar inceliyecem bu aralar vaktim dar ama uygulama güzele benziyor.

Cadillac34

Üye
Talkonaut uygulaması Nimbuzz uygulaması ile beraber kullanılır. Talkonaut Nimbuzz hesabı olanlar ve Nimbuzz uygulamasında sohbet odasında bulunan kullanıcılar için bir jabber istemcisidir. Genellikle yetkilendirme, komut yazma ve engelleme gibi durumlarda kullanılır. Paylaşım için sağol.

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993 ve MAERKEK
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Ben bu uygulamayı da kullanıyordum eskiden. :D
Az önce (N70 s60v2) çalışıyor mu diye denedim, oturum açılmıyor.Çok uzun süredir offline olduğum için ya hesabım silinmiş ya da s60v2 desteğini kesmişler.

Güzel uygulamadır kendileri.

Eveet neden oturum açamadığımı buldum.
Bu uygulama ilk çıktığı dönemde Google talk tabanlı olarak çalıştığı için google hesabı ile kullanıyordum.
Google talk kapandığı için yeni bir hesap açmam gerekiyormuş.

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993 ve MAERKEK
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Evet whatsapp gibi genel bir kullanıcı kitlesi olması lazım.Ama yinede yakınlarınızla görüşmek için yükletebilirsiniz.
Bilgisayardan girince mi sayfa güvenilir değil diyor?Ben Android telefondaki en güncel Opera dan giriyorum takır takır açıyor,hiç güvenli değil filan demiyor
VPN ile girerseniz düzelecektir.

Üst Alt