Nokia 5800 CFW SYMBİAN cfw yapımı durduruldu ?

Sponsorlu Bağlantılar

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
    Konu Sahibi
SYMBİAN cfw yapımı durduruldu ?
Arkadaşlar 5800 kullanıcısı n kendim sunrise diye cwf geliştirmişlerdir bende onu daha iyi hale getirdim ama değim gibi nekadar biz böyle geliştirsek ustaaların yaptığı kadar iyi olmuyor neyse arkadaşlar üzülerek söylüyorum s60v5 cfw gelişimi maxicep bölüm kapatılacak büyü k ihtimal çünkü gelişitirici arkadaşlarımı android döndü bunda dolayı kimse uğraşmıyor kısacası symbiyan efsanesi bitmiştir bilginize yeni birsey beklemeyin yeni taban gibi değimi bir iki arkadaşı lumia için uğraşıyor ama onlarda bir işe yaramaz kıscası n symbian s60v5 cfw kapatılacak konular arasında il sırada görünüyor neyse kolay gelsin iyi çalışmalar
sonm cihazım sony xperia z1 ama halen 5800 cıyım sonukadar 5800 dewam

beatboxqwe

Üye
Yapılabilecek modlama kalmadı zaten belki temalarda değişiklik yapılabilir ben boş bir zamanımda starsoft u düzenleyip paylaşmayı düşünüyorum

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
    Konu Sahibi
Yapılabilecek modlama kalmadı zaten belki temalarda değişiklik yapılabilir ben boş bir zamanımda starsoft u düzenleyip paylaşmayı düşünüyorum
usta ama bir güzel yazılım bulamadık cfw yok mod tam Türkçe değil hâklisiniz boş ver gittsin

Üst Alt