Symbian Belle [Refresh & Fp2 Mod Paketi] [18.03.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Aga sen evols ta bu modları mı kullandın? :hmmm Ya da şöyle sorayım.:nono: evols ta kullanıp ta burada paylaşmadığın bir mod var mı?:naughty:

tüm modlar evolsta kullanılmıştır. yeni çıkan modlar yok tabikide...

mustafa

mustafa

Üye
sağolasın hakanım ;)

Anil-D

Anil-D

Üye
tesekurler

Knight43

Knight43

Üye

tüm modlar evolsta kullanılmıştır. yeni çıkan modlar yok tabikide...

aga yeni çıkan modları da konuya eklemen mümkün mü?mod paketine güncelleme olarak ta olabilir yeni ekleme olarak ta olabilir.şimdiden teşekkürler!...

arslanla

arslanla

Üye
Hakan şu ara her gün mod çıkardığı için 26 sından sonra günceller heralde...:)

Knight43

Knight43

Üye
bilen biliyor ama ben bilmiyorum. :D Bari mesaj olarak yerlerini link atsan olmaz mı

CiA7

CiA7

Üye
Teşekkürler . Eline Sağlık

Jan

Jan

Üye
:tşk:

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
:tşk:

n8 refresh

Üye
bunları private içine x-plore ile kopyalayıp atıyorum olmuyor acaba yanlışmı yapıyorum bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

batuhani9

Üye
öncelikle teşekkür ederim kardeşim. ben belle cfw atmıştım yine senin paylaşmış oldugun bir cfw idi. modları dediğin klasörlere attım ancak çalışmadı neden kaynaklanıyor acaba ?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
bunları private içine x-plore ile kopyalayıp atıyorum olmuyor acaba yanlışmı yapıyorum bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

nokia cooker ile, core, rofs2, rofs3 e atıp flaşhlamalısın...

- - - Eklendi - - -

öncelikle teşekkür ederim kardeşim. ben belle cfw atmıştım yine senin paylaşmış oldugun bir cfw idi. modları dediğin klasörlere attım ancak çalışmadı neden kaynaklanıyor acaba ?

rica ederim. Nokia cooker ile yazılıma gömmelisin ve flaşhla çalışırlar kardeşim

batuhani9

Üye

nokia cooker ile, core, rofs2, rofs3 e atıp flaşhlamalısın...

- - - Eklendi - - -

rica ederim. Nokia cooker ile yazılıma gömmelisin ve flaşhla çalışırlar kardeşim

Bunu nasıl yapabilirim beni bilgilendirme şansınız var mı?

Üst Alt