Symbian Belle [Refresh & Fp2 Mod Paketi] [18.03.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
bişey soracam hızlanma arayüzü modu burada yok ama, ne işe yarar?

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
teşekkürler

ByZalimAyrilik

Üye
hocam peki bunları ne ile telefona atıcaz ve nasıl atıcaz?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
hocam peki bunları ne ile telefona atıcaz ve nasıl atıcaz?

Nokia cooker ile cor eve rofs2 açıp atıp paketleyip phoneixle flaşhlıycaksın... sitede phoneix ve Nokia cooker kullanımı var yalnız phoenix i indirirken 2012 sürümü indir kardeşim

ByZalimAyrilik

Üye

Nokia cooker ile cor eve rofs2 açıp atıp paketleyip phoneixle flaşhlıycaksın... sitede phoneix ve Nokia cooker kullanımı var yalnız phoenix i indirirken 2012 sürümü indir kardeşim

​Eyvallah sagol phoenix var zaten Nokia cooker yok sadece tekrar teşekkürler :)

- - - Eklendi - - -

​hocam nokia cooker anlatımını bulamadım :( yardımcı olur musunuz nasıl yapacagım?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
mod paketlerinde neyin nereye atılıcağını txt dosyasıyla belirttim sen sadece cooker ile açıp modu atıcaksın... Nokia cooker ı aç sol üstte open frimware var ona tıkla. rofs2 veya core yi seç bekle açılsın... açıldıktan sonra explorer files var ona tıkla modları tek tek at değişimi onayla bekle modlar cooker ada aktarılsın daha sonra save yapıp bekle altta bittiğine dair bilgi veriyor zaten anlamazsan bittiğini Nokia cooker ı kapat uyarı mesajı verirse bitmemiştir... neyse backup uzantılı olan eski yani orijinal modlanmamış olandır diğeri ise yeni modlarının olduğu yani flaşhlıycağın dosyadır... :)

Teom@n

Teom@n

Üye
Eline emegine saglik kardesim. Ayrica ilgin ve alakan icin tesekkur ederim. Sayende yaptigim CFW yi bir adim ileri tasidim.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Eline emegine saglik kardesim. Ayrica ilgin ve alakan icin tesekkur ederim. Sayende yaptigim CFW yi bir adim ileri tasidim.
rica ederim güle güle kullan.. her zaman yardım ederim ;)

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
dostum öncelikle harika bir paylaşım.ancak anlamadığım bir nedenden dolayı kamera tuşuna bastığımda telefon restart atıyor.bu modlardan biri ile alakalı olabilir mi? Bilmeden birkaç tane atmış olabilirim çünkü :)

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
dostum öncelikle harika bir paylaşım.ancak anlamadığım bir nedenden dolayı kamera tuşuna bastığımda telefon restart atıyor.bu modlardan biri ile alakalı olabilir mi? Bilmeden birkaç tane atmış olabilirim çünkü :)

teşekkürler... Tlfnun ne? C7 yada 701 değilse tlfnun kamera iyileştirmeyi kullanma o mod sadece c7 ve 701 içindir

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
kamera iyileştirme değil de sysap edit attım o olabilir mi ? başlat menüsüne reboot eklemiş.bir de kamera tuşuna basınca da reboot atıyor

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
kamera iyileştirme değil de sysap edit attım o olabilir mi ? başlat menüsüne reboot eklemiş.bir de kamera tuşuna basınca da reboot atıyor

mobildeyim tlfnunu bi söylesen.. Sysapp kullanma ve kamera iyileştirmeyide kullanma deme bak aynı hatayı alıcakmısın

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
c6-01 belle refresh. sysap ı çıkarıyorum o zaman tamam

- - - Eklendi - - -

sende uyarırsan iyi olur konu başlığında..sysap edit kamera tuşunu devre dışı bırakıyor.restart yapıyor

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 belle refresh. sysap ı çıkarıyorum o zaman tamam

- - - Eklendi - - -

sende uyarırsan iyi olur konu başlığında..sysap edit kamera tuşunu devre dışı bırakıyor.restart yapıyor
kamera c7 ve 701 içindir zaten... sysapp zaten hatalı ama bende restart yapmıyor sadece müzik çaların sesinin az çıkmasına neden oluyor o yüzden ben bile yazılımda kullanmıyorum ama power seçeneklerine restart ı eklemek için mecbur kullanıyorsun...

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
orjinal sysap attım sorun düzeldi :)

ByZalimAyrilik

Üye
mod paketlerinde neyin nereye atılıcağını txt dosyasıyla belirttim sen sadece cooker ile açıp modu atıcaksın... Nokia cooker ı aç sol üstte open frimware var ona tıkla. rofs2 veya core yi seç bekle açılsın... açıldıktan sonra explorer files var ona tıkla modları tek tek at değişimi onayla bekle modlar cooker ada aktarılsın daha sonra save yapıp bekle altta bittiğine dair bilgi veriyor zaten anlamazsan bittiğini Nokia cooker ı kapat uyarı mesajı verirse bitmemiştir... neyse backup uzantılı olan eski yani orijinal modlanmamış olandır diğeri ise yeni modlarının olduğu yani flaşhlıycağın dosyadır... :)

hocam nokia cooker açık fakat open firmware'ye tıklıyorum orda hiçbir şey seçemiyorum ben :/ bu modların dosyalarının hiçbiri seçilmiyor :S resimli görsel anlatım yapsanız şunu ya anlamadım bir türlü ben hiçbir şey

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

hocam nokia cooker açık fakat open firmware'ye tıklıyorum orda hiçbir şey seçemiyorum ben :/ bu modların dosyalarının hiçbiri seçilmiyor :S resimli görsel anlatım yapsanız şunu ya anlamadım bir türlü ben hiçbir şey

open frmwareye tıkladığın zaman core veya rofs2 seçiceksin...

guneyd3030

Üye
süpersin emegine sağlık teşekkürler

Üst Alt