Symbian belle icin kinetic scrolling MOD

Sponsorlu Bağlantılar

deli oğlan

Üye
vallaha mı? ee o zaman bu sadece belle için değil , demekki tüm symbian^3 teller için bir program , evet birde c6-01 i olan bi arkadaşta yüklesinde sonucu görelim :oke:[/QUOTE]
anna yüklü c6-01 denendi sonuç olumsuz hiç bi fark yok :)

TheMadness

TheMadness

Üye
Dailymobile.se de nasıl ayarlanacağı yazıyor.

spartuas

spartuas

Üye
Anna yüklü N8 e kurduk şuan hızlanma var.
Anna yüklü C7 ye kurduk şuan hızlanma var.
Anna yüklü C6-01 e kurduk şuan hızlanma var. Gerçekten hızlanma var. :)

TheMadness

TheMadness

Üye
Bende belle yüklü :D

spartuas

spartuas

Üye
Ya arkadaşlar gerçekten annada hızlanma var. Direk e ye kurdum. Res attım. Açıldı ve hızlı acaba önceden overlock işlemci hızını kurmuştum 3 telefona da etkisi olabilir mi ?

n000k

n000k

Üye
vallaha mı? ee o zaman bu sadece belle için değil , demekki tüm symbian^3 teller için bir program , evet birde c6-01 i olan bi arkadaşta yüklesinde sonucu görelim :oke:
anna yüklü c6-01 denendi sonuç olumsuz hiç bi fark yok :)[/QUOTE] kurduktan sonra teli resetledinmi?

----------Eklendi @ 19:52:59 ---------- Yazıldı @ 19:52:18 ----------

Dailymobile.se de nasıl ayarlanacağı yazıyor.
iyide o menüye nasıl erişicen? ben bulamıyorum :hmmm

mesut1979

Üye
    Konu Sahibi
slm,az önce bende belle icin olanini telefonuma yükledim c7 ye malesef herhangi bir degisiklik göremedim,anna yüklü telefonlar icinde bas sayfaya program ekledim anna kullananlar onu indirsin.

spartuas

spartuas

Üye
Anna yüklü telefonlara deniyenler ve olumsuz sonuç alanlar birde overlock işlemci hızını kurun birde öyle deneyin. Bende niye hızlanma var yoksa ben yenimi farkediyrum ? Yoksa pazar sendromumu ? :)

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye

iyide o menüye nasıl erişicen? ben bulamıyorum :hmmm

http://www.maxicep.com/symbian-3-di...tweaks-1-12-s-1-s-3-anna-ve-belle-549148.html

Konudan TweakS adlı programı indir, yükle.

Programı aç;

Seçeneklerden Settings > Manage Plugins deyin. İnternet bağlantı noktanı seç, ardından bir liste çıkacak karşına. 3. sırada Kinetic Scrolling for Belle yazar. O eklentiye tıkla ve "Install" diyerek aktifleştir eklentiyi. Eklentinin boyutu 7 kb civarı bu arada.

Sonra programın menüsünden eklentiye tıklayarak ayarları yapabilirsiniz :)

Kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: n000k
polluxea♪

polluxea♪

Üye
annayı hızlandırması enteresan..:hmmm

mesut1979

Üye
    Konu Sahibi
http://www.maxicep.com/symbian-3-di...tweaks-1-12-s-1-s-3-anna-ve-belle-549148.htmlKonudan TweakS adlı programı indir, yükle. Programı aç;Seçeneklerden Settings > Manage Plugins deyin. İnternet bağlantı noktanı seç, ardından bir liste çıkacak karşına. 3. sırada Kinetic Scrolling for Belle yazar. O eklentiye tıkla ve "Install" diyerek aktifleştir eklentiyi. Eklentinin boyutu 7 kb civarı bu arada. Sonra programın menüsünden eklentiye tıklayarak ayarları yapabilirsiniz :) Kolay gelsin.
programi yüklemek birsey degilde nasil bir ayar yapacagiz orasi önemli,oradaki rakamlari yukseltecek miyiz yoksa düsürülecek mi burasi insanin kafasini karistiriyor

n000k

n000k

Üye
http://www.maxicep.com/symbian-3-di...tweaks-1-12-s-1-s-3-anna-ve-belle-549148.html

Konudan TweakS adlı programı indir, yükle.

Programı aç;

Seçeneklerden Settings > Manage Plugins deyin. İnternet bağlantı noktanı seç, ardından bir liste çıkacak karşına. 3. sırada Kinetic Scrolling for Belle yazar. O eklentiye tıkla ve "Install" diyerek aktifleştir eklentiyi. Eklentinin boyutu 7 kb civarı bu arada.

Sonra programın menüsünden eklentiye tıklayarak ayarları yapabilirsiniz :)

Kolay gelsin.
unsigned ama bu.. signed ı yokmu acaba? saolasın :)

TheMadness

TheMadness

Üye
Belle kullanıyorsun hackli değilmi telefonun :D

----------Eklendi @ 21:20:09 ---------- Yazıldı @ 21:19:49 ----------

ivo777 ve delight lar hackli

n000k

n000k

Üye
Belle kullanıyorsun hackli değilmi telefonun :D

----------Eklendi @ 21:20:09 ---------- Yazıldı @ 21:19:49 ----------

ivo777 ve delight lar hackli
du şimdi ben biraz cahilim.. yani az buçuk çakarım her olaydan.. evet ivo777 belle yükledim tele ve şimdi benim tel hacklimi oldu? yani unsigned olan tüm programları kurabilirmiyim?? :D :D < evet de > bende seni öperim :D :P:

SilentOne

SilentOne

Üye
belle gelsede bizde kursaak

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
du şimdi ben biraz cahilim.. yani az buçuk çakarım her olaydan.. evet ivo777 belle yükledim tele ve şimdi benim tel hacklimi oldu? yani unsigned olan tüm programları kurabilirmiyim?? :D :D < evet de > bende seni öperim :D :P:

Evet diyeceğim de son cümlen korkutucu.

• Beğen
Tepkiler: n000k
manisaa

manisaa

Üye
çoook teşekkür ediyorum

n000k

n000k

Üye
Evet diyeceğim de son cümlen korkutucu.
:P o şakaydı dostum.. cvbın için saol.. denedim zaten biraz önce SPP Slide unlock programını kurarak.. hoş program ama ana ekrandayken ve birde menü içindeyken ortada ikonu olması çok kötü.. hani ana ekrandayken arama tuşunun üstünde kalıyor :( .. pöff yaa güzel bir uygulamaymış.. ama :( .. tekrardan saol cvp için :oke:

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
:P o şakaydı dostum.. cvbın için saol.. denedim zaten biraz önce SPP Slide unlock programını kurarak.. hoş program ama ana ekrandayken ve birde menü içindeyken ortada ikonu olması çok kötü.. hani ana ekrandayken arama tuşunun üstünde kalıyor :( .. pöff yaa güzel bir uygulamaymış.. ama :( .. tekrardan saol cvp için :oke:

Rica ederim ben de şaka yapmıştım zaten :)

Bu arada bahsettiğin uygulamayı kullanmıyorum, o yüzden yorum yapamayacağım :oke: