Symbian Belle İçin Adobe Flash Player.v 1.06 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

bhdr-kr

bhdr-kr

Üye
Nokia 701 Fp1 stabil ve sorunsuz süper paylaşım nerdeydin dostum bu zamana kadar telefonu satacaktım sırf bu yüzden androidçi arkadaşlar hava atıp duruyodu ya senin telefon netten video bile açmıyo diye eline emeğine sağlık.:tşk:

kelooo

Üye
Nokia 701 Fp1 stabil ve sorunsuz süper paylaşım nerdeydin dostum bu zamana kadar telefonu satacaktım sırf bu yüzden androidçi arkadaşlar hava atıp duruyodu ya senin telefon netten video bile açmıyo diye eline emeğine sağlık.:tşk:

bende 700 fp1 e kurdum ama bi değişiklik göremedim ne dailymotion nede youtubenin videolarını oynatamadı sende nasıl bifark oldu?

bhdr-kr

bhdr-kr

Üye
Direk C:'ye yükledim çalıştı benim cihazda...

gece__kuşu

gece__kuşu

Üye
eskiden neyi açmıyorduda şimdi neyi açıyor anlamadım hala adobe istiyor videolar için

"bhdr-kr" çalışan ne bir açıklama yapsaydın ne değişti telefonunda

leqo35

leqo35

Üye
bende yükledim ama bi farklılık göremedim.

İncİnat

İncİnat

Üye
flash player 10.6 okudum , dilimi yutuyorodum

serdar_gs

serdar_gs

Üye
E'ye kurmuştum bende bi farklılık görmedim. Normalde telefonun kendi browseriyle flash videoları açıyordum bunu yükledikten sonra facebook denedim açamadım ama youtube videolarıydı onlarıda zaten açıyordum direk facede paylaşılan bir video bulamadım şimdilik birde opera mini ile denedim açamadım.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bende denedim bir farklılık göremedim,tekrar kaldırdım.

bhdr-kr

bhdr-kr

Üye
Arkadaşlar benim telefonda face ve youtube videolarını açıyordu.Ancak flash player simgesi çıkıpta izleyemediğim dizi ve film siteleri açılmaya başladı bendeki değişiklik bu aradığım şeyde buydu onu anlatmaya çalışıyorum.mesela diziizle sitelerindeki videoları önceden açamıyordum şimdi açılıyor...

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Arkadaşlar benim telefonda face ve youtube videolarını açıyordu.Ancak flash player simgesi çıkıpta izleyemediğim dizi ve film siteleri açılmaya başladı bendeki değişiklik bu aradığım şeyde buydu onu anlatmaya çalışıyorum.mesela diziizle sitelerindeki videoları önceden açamıyordum şimdi açılıyor...

diziizle sitesine nokianın web browseri ilemi giriş yapıyorsun opera ilemi hangisi ile açmıyordu ve şimdi açıyor?

aquax01

Üye
n8 telefonuma kurdum flahs player isteyen tüm vidyolar gene flahs player istiyor boş bi program yüklemeyin

SanalDarbe42

Üye
benim telefonum e6. Ama face den video açmaya çalıştığımda web tarayıcım kapanıyo (nokianın webi). Operadan açtığımda direkt indirmeye geçiyo. Yardımcı olan olursa sevinirim :(

carbon_o7

carbon_o7

Üye
Eskiden nokianın kendi taracısıyla girdiğimde diziyi açmıyodu açıyo şimdi :)

fairtail

Üye
ben N8 yükledim hiç birşey değişmedi.

realplayer2

realplayer2

Üye
fp1 de adobe flash lite 4.0.3 yüklü zaten. bi tane swf dosyası açın seçeneklerden uygulama hakkında deyin sürümü gösteriyo. yani symbian cihazlarda zaten adobenin 4.0 sürümü yüklü buna gerek yok sanki.

alpaslan5832

Üye
teşekkür ederim kardeşim çalışıyor.nokia c7-00 belle.c ye kurulu.orjinal belle hack siz.

kordanadam

Üye
hicbir fark görmedim. N8 belle hackli.

- - - Eklendi - - -

Facebookta denedim. Videoyu indirirken açıp oynatıyor. Güzel olmuş. Paylaşım için teşekkürler.
Bu arada telefonum 5800 s60 v5 te oluyor. Oradada paylaş istersen.

normalde de indirirken acar. Önemli olan indirmeden sayfada oynatması.

- - - Eklendi - - -

flas 4.0 olan sürüm adobenin mi ki.. :D

evet.

- - - Eklendi - - -

c'ye de yükledim aynı. Degisen bisey yok. Oldu diyenin nasıl oluyor anlamadım.

yeauw

yeauw

Üye
tşkkrler

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Sağol arkadaş.

• Beğen
Tepkiler: yeni_ay455

Üst Alt