Çoklu Paylaşım Symbian Belle Fp2 HD Oyun Arşivi [94 Adet] 2.50 GB [26 Mart 2016]

Sponsorlu Bağlantılar

anlgms06

anlgms06

Üye
iPhone 3Gde vardı bende yapmadığım iş kalmadı onunla ios7(birw bir görünüm ipsw kurarak) bile yaptım ama leş bir telefon N8'in tırnağı olamaz ama 3GS candır

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
iPhone 3Gde vardı bende yapmadığım iş kalmadı onunla ios7(birw bir görünüm ipsw kurarak) bile yaptım ama leş bir telefon N8'in tırnağı olamaz ama 3GS candır
N8 3GS den de iyidir multimedyada.Ama 3GS kadar oyunu yok

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve anlgms06

Cadillac34

Üye
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: anlgms06 ve Karacaahmet1993
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Gençler Eksik Link Yok Değil Mi? Bayadir Bakmıyorum Yazan Olmuyordu

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve Cadillac34
anlgms06

anlgms06

Üye
Aynen linkler sağlam teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@DarkredBlue61 işte faziret işte fazilet İşte @DarkredBlue61

• Kahkaha
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
  • Sevdim
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
E7-00'a Nfs Shift Hd yükledim EA logosu kalıyor öyle . Oyun arka planda devam ediyor

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Oyunu açtı . Bu ne abi nasıl bir şeydir ? Fizikler sesler mükemmel. Grafiklerde yeterli . Symbian çöpmüş diyenlere takılıyor diyenlere gelsin

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve DarkredBlue61
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Oyunu açtı . Bu ne abi nasıl bir şeydir ? Fizikler sesler mükemmel. Grafiklerde yeterli . Symbian çöpmüş diyenlere takılıyor diyenlere gelsin
Avatar, Asphalt oyunlarında kasmalar var. Hatta avatar oyunu baya kasıyor. Asphalt 5 te durduk yere oyundan atıyor. Symbian çöp demedim hiçbir zaman. Yavaş ve hantal bir sistem. 🙂 Bir aksilik olmazsa akşama kendi N8 imden videolar çekip göstericem oyunların nasıl kastığını. Bir arkadaşta senin telefonun bozuk demişti gülüp geçmiştim. 2005 ten beri Symbian lı telefon kullanan birisiydim. Gameloft forumlarında Asphalt oyunlarının kastığına dair şikayetlerin olduğu konular bile var.

Son düzenleme:
  • Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Avatar, Asphalt oyunlarında kasmalar var. Hatta avatar oyunu baya kasıyor. Asphalt 5 te durduk yere oyundan atıyor. Symbian çöp demedim hiçbir zaman. Yavaş ve hantal bir sistem. 🙂 Bir aksilik olmazsa akşama kendi N8 imden videolar çekip göstericem oyunların nasıl kastığını. Bir arkadaşta senin telefonun bozuk demişti gülüp geçmiştim. 2005 ten beri Symbian lı telefon kullanan birisiydim. Gameloft forumlarında Asphalt oyunlarının kastığına dair şikayetlerin olduğu konular bile var.
Optimizasyon sorunu . Suç Gameloftta

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Optimizasyon sorunu . Suç Gameloftta
Suç iki şirkette de. Symbian hiçbir zaman stabil çalışan bir sistem olmadı. Gameloft'ta oyunları düzgün optimize etmediği için ortaya böyle bir sonuç çıkıyor işte.

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Suç iki şirkette de. Symbian hiçbir zaman stabil çalışan bir sistem olmadı. Gameloft'ta oyunları düzgün optimize etmediği için ortaya böyle bir sonuç çıkıyor işte.
Evet sana hak veriyorum. Amoled ekranda cam gibi 720 p video izlebiliyorsun ama ara yüz 640x480 (yanlıştır belki) çalışsın . İyi ki de fişini çekmişler. Güzelim ekrana yazık . Amoled ekranı düşük çöznürlüklü arayüzle mahvetmişler.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Arşiv sağlam. Sims hd çalışıyor mu ?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Benim n8 de yüklüydü bir ara oynamıştım. Biraz kasıyordu. O kadar da güzel bir oyun değildi. Çalışıp para biriktirmen gerekiyor oyunun başında. Sarmayınca sildim bende.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Hiç bakmadım. Ama çalışmayan yoktu bildiğim kadarı ile.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK, KomiserMemoli_12 ve Selim Baltaci
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Bir zamanlar s40ım varken bu oyunlara hasrettim şuan androiddeyim hala hasretim :cigara:

• Beğen

Üst Alt