Symbian Belle 1 Dakika'da Hack

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karaofke

Üye
    Konu Sahibi
Symbian Belle 1 Dakika'da Hack
Merhaba.

Uygulama kurarken sertifika hatası alıyorsanız yapmanız gerekenler;

-öncelikle "Norton_Security" programını telefon hafızasına kuruyoruz. Daha sonra menüye girip Norton'u açıyoruz. Options/Anti Virus/Quarantine list'e giriyoruz. Orada bulunan 3 dosyayı teker teker seçip Restore diyoruz. 3 dosyayı da restore ettikten sonra programdan çıkıp Norton'u uygulama yöneticisinden siliyoruz.

-ikinci olarak "Symbian_Installserver_Hack_by" isimli programı telefon hafızasına kuruyoruz. Kurduktan sonra menüye giriyoruz. Menüde ROMPatcher isimli uygulamayı çalıştırıyoruz. Program açıldıktan sonra "theinstallserver RP+ v1.7" seçeneğine tıklayarak aktif hale getiriyoruz. Seçeneğin yanındaki tik yeşil oluyor.

Böylece telefonu hacklemiş oldunuz. :) Daha sonra sertifikasız uygulamayı kurabilirsiniz.

Not: Rompatcher adlı uygulamayı silmeyin. Çünkü telefonu kapatıp açtığınızda pasif hale geliyor. Tekrar sertifikasız uygulama kurmak istediğinizde "theinstallserver RP+ v1.7" seçeneğine tıklayarak aktif hale getiriyoruz.

Linkler:

Alternatif 1:

Alternatif 2:

N8,C7, E7, E6, C6-01, X7, Nokia 500, 700, 701, 603 modellerinde de çalıştığını söyleniyor. Nokia E6'da denedim çalıştı. Diğerlerinde deneyip buraya yazarsanız konuyu güncel tutmaya çalışırım.

ÇALIŞAN MODELLER: E6, C6-01

Alıntıdır. Sadece anlatım bana aittir.

• Beğen
Tepkiler: cevat0001 ve uzmhack

Anil-D

Anil-D

Üye
tesekurler dostum

- - - Eklendi - - -

c6 calısıyo yaz kardesim

QUANTİN

QUANTİN

Üye
fp1 için son sürümlerde çalışmıyor. Fp2 nin anlatımı çok uzun cfw yüklemek en iyisi

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
fp1 de çalışır fp2 de çalışmaz

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
bunları yükle kaldır 1 dakikayı aşar kardş :D şaka şaka ama rompatcher her telefonu kapatım açtığımda elle etkinlestrsek işimiz var :oke:

karaofke

Üye
    Konu Sahibi
bunları yükle kaldır 1 dakikayı aşar kardş :D şaka şaka ama rompatcher her telefonu kapatım açtığımda elle etkinlestrsek işimiz var :oke:

1 dakika kısalığını belirtmek için yazdım :)

Her gün telefonunuza uygulama kuruyorsanız sizin için kullanışlı değil ama ben ve benim gibiler ayda bir uygulama kurduğumuz için kullanışlı geldi bana.

Rhino Prime

Üye
linkler ölü yenilermisin dosya tc

MaxipmaN

Üye
1dkdan fazla sürede yapanlar beğene tıkla :D

Rhino Prime

Üye
la 1 dk lafın gelişi linkleri yenile kardeş

cambaz535

Üye
usta ben restore yaparken hata alıyorum
Restore failed:File already exist diyo napıcam ben ?

cambaz535

Üye
usta telefona hard format atarsam herşey gitmeyecekmi yani başka bi yolu yokmu

federico2424

federico2424

Üye
linklerin ölmüş kardes.1 el at bence.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Linkler kırık, konu sahibi güncellemek isterse konuyu şikayet etsin tekrar açalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt