symbian 9.3 (5320 Xm) Hacklemek İteyenler Buraya %100 çalışıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
symbian 9.3 (5320 Xm) Hacklemek İteyenler Buraya %100 çalışıyor
çok basit yöntemle hacklenmez denilen 5320 xm ve diğer telefonlar çok kolay bir şekilde hackleyebilirsiniz opda dan kesinlikle cer filan almanıza gerek kalmayacak artık HelloOX2 adlı programla ile bütüm symbian 3rd telefonları hackleyebileceksiniz

öncelikle

burdan programı indiriyoruz ve kurma işlemi biraz uzun sürecek ve C: klasörüne bir takım programlar yükleyecek

en sonunda Do you Want İnstall Modo diye soru soracak No diyip çıkacak ve telefonu yeniden başlatın artık telefon hacklenmiştir

• Beğen
Tepkiler: AZADE27 ve -efşan

webcreator-m

Üye
bu uygulama zaten unsigned biz bunu nasıl yüklicez yaww

dincerim

Üye
Peki n96 calisiyormu deneyen varmi?

safakekrem34

Üye
Arkadaşım biz zaten unsigned yükleyemiyoruz sen kalkmışın unsigned dosya vermişin.Signed yapıpta verde emeğine değsin bi işime yaramadı.

-efşan

-efşan

Üye
kardeğ emeğine sağlık
çook teşekkürler en büyük sorunumu çözdün

suskunum1

Üye
abicim saglayıcınızla konusun diyorr saglayıcımız sesnsınn bunu yukleyemedım kıı telefonu hackleyımm yardım pleasee

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
artık hellox a gerek kalmadanda sertifika hatasını kaldırabilirsiniz nasılmı çok basit
burdan RomPatcher+Plus programının son sürümünü indiriyoruz
daha sonra telefonumuza kuruyoruz

buradanda 2 tane RomPatcher+Plus yaması var
-İnstallserver.rmp
-Open4all+rmp

bu 2 dosyayı x plore yada başka bir dosya yöneticisi ile Hafıza Kartımızın E:Patches Klasörüne Atıyoruz

Sonra RomPatcher+Plus programını açıyoruz ve Seçeneklerden All Patches<Apply diyor ve sonra Add to auto yapıyoruz artık sertifika hatası çözülüyor 6120c N73 N96 5320Xm Denenmiştir ve %100 çalışmaktadır

Resim ufaltılmıştır. Orjinal halini görmek için buraya tıklayın (Orjinali: 726x324 ve 45KB)

RESİMLER İÇİN jackalx_06 ARKADAŞIMIZA TEŞEKKÜRLER....

alaybeyi

Üye
N86 da çalışıyormu?

dincerim

Üye
Ya arkadasim sertifika sorununu cözmek icin bile sertifika istiyor o zaman ne anlami var!!!

visit

visit

Üye
telefonu hackleyince ne oluyorki ?

kenny @lp

kenny @lp

Üye
telefonuna her şeyi yükleyebiliyorsun

mukoline

mukoline

Üye
Kardeşim bazen çok saçmaladığınızı düşünüyorum neden mi?
Hack olmayan telefona ben unsigned olan bir program nasıl yükleyebilirim bana söylermisiniz,sizden zaten hack olması için signed program istiyorum adam gibi birşey yapın olurmu?

Zevs

Üye
Kardeşim bazen çok saçmaladığınızı düşünüyorum neden mi?
Hack olmayan telefona ben unsigned olan bir program nasıl yükleyebilirim bana söylermisiniz,sizden zaten hack olması için signed program istiyorum adam gibi birşey yapın olurmu?

katılıyorum (Y)

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
Olsa Zaten Verirdik Sertifika Almanız Gerekiyor...

llvllaltepeli

llvllaltepeli

Üye
eyw saol:oke:

komando24

komando24

Üye
artık hellox a gerek kalmadanda sertifika hatasını kaldırabilirsiniz nasılmı çok basit
burdan RomPatcher+Plus programının son sürümünü indiriyoruz
daha sonra telefonumuza kuruyoruz

buradanda 2 tane RomPatcher+Plus yaması var
-İnstallserver.rmp
-Open4all+rmp

bu 2 dosyayı x plore yada başka bir dosya yöneticisi ile Hafıza Kartımızın E:Patches Klasörüne Atıyoruz

Sonra RomPatcher+Plus programını açıyoruz ve Seçeneklerden All Patches<Apply diyor ve sonra Add to auto yapıyoruz artık sertifika hatası çözülüyor 6120c N73 N96 5320Xm Denenmiştir ve %100 çalışmaktadır

Resim ufaltılmıştır. Orjinal halini görmek için buraya tıklayın (Orjinali: 726x324 ve 45KB)

RESİMLER İÇİN jackalx_06 ARKADAŞIMIZA TEŞEKKÜRLER....

KARDEŞİM HARBİ SAÇMALIK AMA BUNU YAPIN DİYORSUNUZ AMA ZATEN HACK YAPACAĞIMIZ PROGRAMI BİLE HACK YÜKLEMEK ZORUNDA KALIYORUZ NE ANLAMI VARKİ YÜKLEMİYOR ZATEN :off::angry:

mezar01

Üye
kardeşim bir hışımla anlatmışsınız iyi güzelde bu kadar insan imzalı program arıyor sertifikalı siz ne yapmışsınız nerde unsignet var dayamışsınız millette size dayıcak sonra

hull_ram

hull_ram

Üye
opda dan sertifika almaya gerek kalmicak ne alaka, program İMZASIZ birader! napıcık????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt