Symbian 3 Youtube Videolarını Kaliteli İzleme [ Opera Mobile Farkıyla ]

Sponsorlu Bağlantılar

PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Youtube videolarında bugün itibariyle iyileşme yapıldı.
Opera miniden artık 320*180 kalitesinde video izleniyor ama bit hızı halen 88 kbit malesef.
Yinede kendilerine teşekkür ediyoruz...

Düzenleme:
Size teşekkür felan yok, geri aldım teşekkürü ellerinden gelse virüs salacaklar telefona...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Youtube videolarında bugün itibariyle iyileşme yapıldı.
Opera miniden artık 320*180 kalitesinde video izleniyor ama bit hızı halen 88 kbit malesef.
Yinede kendilerine teşekkür ediyoruz...
Java'larda da aynı şekilde iyileşme mevcut. 3gp'nşn daha kaliteli bir formatına geçmişler . Çözünürlük arttı. 6230 artık açmıyor. Codecler eski olunca.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Java'larda da aynı şekilde iyileşme mevcut. 3gp'nşn daha kaliteli bir formatına geçmişler . Çözünürlük arttı. 6230 artık açmıyor. Codecler eski olunca.
Kalite yine düştü malesef :(

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
aliyevmurad

aliyevmurad

Üye
Arkadaslar ben Web den izliyorum Web'de Youtube çalışıyor 640x360 izliyorum sizlerde çalışıyormu yoksa bende

PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar ben Web den izliyorum Web'de Youtube çalışıyor 640x360 izliyorum sizlerde çalışıyormu yoksa bende
Hem nokıa Web hemde Opera mini ile 320x180 civarı bir çözünürlük var bende, yetiyor en azından öncekinden iyidir...

gonyalı

gonyalı

Üye
Hem nokıa Web hemde Opera mini ile 320x180 civarı bir çözünürlük var bende, yetiyor en azından öncekinden iyidir...
C6-01 telefonda mı 320x180 çözünürlük
Dün yaşanmış bir hadise : android telefonumun kırılmaz cam olmasına rağmen kazara çay bardağının tam üstüne düşmesiyle birlikte ekranın 12 saat içinde %98 lik kısmı karardı ve kullanılamaz hale geldi.Sadece şarjı gösteriyor. Ben de eski NOKIA C6-01 TELEFONUMA GERİ DÖNÜŞ YAPTIM. Acaba tamir ettirsem bana kaça patlar.(j5 pro 2017 model samsung) Veya normal doğal yöntemlerle düzeltilebilir mi ?

• Beğen
Tepkiler: PALA.
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Dün yaşanmış bir hadise : android telefonumun kırılmaz cam olmasına rağmen kazara çay bardağının tam üstüne düşmesiyle birlikte ekranın 12 saat içinde %98 lik kısmı karardı ve kullanılamaz hale geldi.Sadece şarjı gösteriyor. Ben de eski NOKIA C6-01 TELEFONUMA GERİ DÖNÜŞ YAPTIM. Acaba tamir ettirsem bana kaça patlar.(j5 pro 2017 model samsung) Veya normal doğal yöntemlerle düzeltilebilir mi ?
Benim telefon kaç kere düştü ekrana birşey olmadı. Ekran koruyucu dandikmiş sanırım. Biraz paraya kıyıp kaliteli ekran filmi taktır. Şu anda tamir parçalari pahalı. Bende pili degistirmek istiyorum ancak 180 TL gibi bir fiyattan bahsediyorlar.

gonyalı

gonyalı

Üye
Benim telefon kaç kere düştü ekrana birşey olmadı. Ekran koruyucu dandikmiş sanırım. Biraz paraya kıyıp kaliteli ekran filmi taktır. Şu anda tamir parçalari pahalı. Bende pili degistirmek istiyorum ancak 180 TL gibi bir fiyattan bahsediyorlar.
Telefonda ekranın iç camı kırıldı hafiften ondan sonra yavaş yavaş karardı. Kırılmaz cam çok az hasar gördü.
Ekran filmi iyi fikir :tşk:

PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Normal ekran çözünürlüğü 640*360 olması lazım, ancak şuan c6-01 de 320*180 açıyor.

alperenozel

alperenozel

Üye
Bende nokia x3-02 var eskiden youtube opera üzerinden açılırdı şimdi en güncel tarayıcılarda bile çalışmıyor yardım edin! Telefon hackli değil.

Üst Alt