Symbian^3 Üzerinde Android 4.1 Jelly Bean!

Sponsorlu Bağlantılar

King_ata

King_ata

Üye
deniyecem:)flash surumu 8 desteklenmiyo diyor yardım

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
Jan

Jan

Üye
Yani :D

fatihkırmızı

Üye
kardeş nasıl kuracaz bunu yahu???
kardeş nasıl kuracaz bunu???
tlfnu nasıl hacklicez

• Beğen
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
kardeş nasıl kuracaz bunu yahu???
kardeş nasıl kuracaz bunu???
tlfnu nasıl hacklicez
Gerek yok ki kardeşim zipi indirip açsan yeter orda Start_Demo.swf olması lazım o açılacak ki hiç gerek yok eğlence amaç bir slayt gösterisi gibi bir şey

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949

murderer7

Üye
benim telefonum nokia c6 01 seftirika hatası veriyor lütfen yardımmm bu arada emeğine sağlık

• Beğen
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
benim telefonum nokia c6 01 seftirika hatası veriyor lütfen yardımmm bu arada emeğine sağlık
Forum'dan uygun hackleme yöntemini arayıp,telefonunuzu hackledikten sonra hata almadan yükleyebilirsiniz.Ve de rica ederim :)

murderer7

Üye
Ama telefonumu hacklemek istemiyorum. herhangi bir şey olurmu telefonuma ve de başka yöntemi yokmu

murderer7

Üye
ama ben yinede zarar verir diye düşünüyorum bunun başka yöntemi varmı VE hack yapsam telefonumda ne değişiklik olacak

Metin MF

Metin MF

Üye
ama ben yinede zarar verir diye düşünüyorum bunun başka yöntemi varmı VE hack yapsam telefonumda ne değişiklik olacak
Hack yaparsan hiçbir uygulamada sertifika hatası almazsın olay bu :) Bir zarar vermez ben 3 yıldır hackli kullanıyorum memnunum.

murderer7

Üye
yani hack yapınca ne oluyor ayarları felan
peki hack dışında başka yöntem varmı? acil cevap verebilirmisiniz

Metin MF

Metin MF

Üye
yani hack yapınca ne oluyor ayarları felan
peki hack dışında başka yöntem varmı? acil cevap verebilirmisiniz
Hack yapınca telefonda hiçbir ayar bozulmaz, değişmez; hack sadece sertifika hatasını ortadan kaldırır olay bu yani korkmayın. Hack dışında bir yöntem yok.

murderer7

Üye
başka sitelerde opda diye bir yer duydum orda oluyomuş

Metin MF

Metin MF

Üye
O olay eskidendi artık olmuyor. Bak bu forumdaki hack konularına gir bak hiç kötü yorum bulamazsın çünkü hackin bir zararı olmadığını herkes biliyor. Forumun uzmanlarına pm at sor istersen.

• Beğen
Tepkiler: incebey38

murderer7

Üye
yani korkuyorum yinede yani telefonun bişeyine zarar gelirse
şimdi bu uygulamayı çok beğendim saten ben sürekli böyle android şeyi arıyordum çok istiyorum ama telefona birşey olursa başka şey yokmu aynısından
cevap lütfen hack yapmak istemiyorum başka yöntem lütfen

Metin MF

Metin MF

Üye
Yahu kimseye hackten gelmedi diyorum ama anlamıyorsunuz hocam :D Hack dışında yöntem yok

Üst Alt