Symbian^3 Üzerinde Android 4.1 Jelly Bean!

Sponsorlu Bağlantılar

sefa oğlan

Üye
tmm sağol kardeş

• Beğen
Tepkiler: Jan

Jan

Jan

Üye
Symbian a özgürlük hack !

Symbianizer

Symbianizer

Üye
:D

William2134

Üye
Lütfen yardım telfonm c601 anna telden giriyorum ve sertfika hatası alıyorum.Rica etsem lütfen linki sis veya sisx jar da olabilir yeniden ayarlar msnz ..

SAAMEET258

SAAMEET258

Üye
Lütfen yardım telfonm c601 anna telden giriyorum ve sertfika hatası alıyorum.Rica etsem lütfen linki sis veya sisx jar da olabilir yeniden ayarlar msnz ..
uzantıyla alakası yok telefonu hacklemen gerek, sistem modlama bölümünde konu mevcut.

SAAMEET258

SAAMEET258

Üye
konuda detaylı anlatıyor harfiyen yap sorunsuz olur, konuda da yardımcı olucak kişiler var.

William2134

Üye
installservers_pack.zip DOSYASINI PC DE Mİ AÇACAĞIZ TEL DESTEKLEMİYOR C601 KARDEŞ BİR YARDIM EDİN HEPSİNİ YAPIYORUM BU LANET DOSYA DESTEKLEMİYOR TEL :/

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
installservers_pack.zip DOSYASINI PC DE Mİ AÇACAĞIZ TEL DESTEKLEMİYOR C601 KARDEŞ BİR YARDIM EDİN HEPSİNİ YAPIYORUM BU LANET DOSYA DESTEKLEMİYOR TEL :/
Kardeşim olmuyorsa boşver gerçekten önemli bir şey değil.Uygulama bile değil.Slayt gösterisi gibi bir şey

• Beğen
Tepkiler: William2134
Darqos

Darqos

Üye
Uygulama nereye yükşendi bulamadım

-Heisenberg-

-Heisenberg-

Üye
sertifika hatası veriyor hocam lütfen editler misiniz

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Uygulama nereye yükşendi bulamadım
Tam hatırlamıyorum ama kurduğun hafızada bi klasörün içinde swf dosyası olacak.Ya da sen direkt sis editörle aç sis dosyasını,swf olanı çıkar.Her şey o swf de slayt yani

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar sisle uğraşmak yerine rar dosyasını indirip klasöre çıkart derseniz olur.daha da olmazsa uğraşmayın bence amacım sadece ekranlarımızda Jelly Bean'in ne kadar şirin durduğunu göstermekti yani arayüz bile değil bu.

• Beğen
Tepkiler: Symbianizer
-Heisenberg-

-Heisenberg-

Üye
Onu biliyorum uygulamayı kurdum ama nerede ??? uygulamayı bulamadım nasıl ekranda çalışacak lock felan
Telefonyu HACK lemen gerekiyor
SAOLASIN AMA BEN LİSANS İSTEDİM HATA
YARDIMIN İÇİN TEŞEKKÜRLER:gun1:

yelizpelin

Üye
Sertifika hatasi diyooo

Üst Alt