Symbian^3 Oyun Save Dosyaları [DeVaMLı GünCelleNeCeKTir...] 19.05.2013

Sponsorlu Bağlantılar

whitehat61

Üye
zipten cikarirken private klasoru gozukmuyor nasil yapicam

semihgr

semihgr

Üye
dungeon hunter 2 için hack mi lazım ?

semihgr

semihgr

Üye
en kolay hack nasıl yapılır ?

veled78

Üye
Çok teşekkürler sırf linklere tıklamak içn üye oldum :D

lider63

lider63

Üye
saol

arslanla

arslanla

Üye
Güncellenecek mi?

bela2121

Üye
Beyler telefonum DIGIPHONE markası fakat dokunmatik telefonu içerisinde kedi oyunu yüklü ama ben bu sitedeki oyunların hiçbirini yüklüyemiyorum oyunu tıkladığım zaman hiç açılmıyor dosyayı tıkladığımda hiç bir uyarıda gelmiyor nasıl yapacam yardımcı olun lütfen.

GREFF_SEVLL

Üye
Beyler telefonum DIGIPHONE markası fakat dokunmatik telefonu içerisinde kedi oyunu yüklü ama ben bu sitedeki oyunların hiçbirini yüklüyemiyorum oyunu tıkladığım zaman hiç açılmıyor dosyayı tıkladığımda hiç bir uyarıda gelmiyor nasıl yapacam yardımcı olun lütfen.
telefonun iletişim sistemi symbian^3 degil ondan yükleyemiyorsun java oyun yükle J2ME yükle ( sis )oyunları yüklemez

fieste

Üye
Kardeş telefonda C'de ve E'de private'de klasörler boş, oyuna girdiğimde kariyer devam ediyo. Kopyalama yapmaya çalışıyorum x-plore'den ama kopyalamayı yapmıyo :S

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş telefonda C'de ve E'de private'de klasörler boş, oyuna girdiğimde kariyer devam ediyo. Kopyalama yapmaya çalışıyorum x-plore'den ama kopyalamayı yapmıyo :S

hack yapman lazım

- - - Eklendi - - -

5 ADET YENİ SAVE EKLENMİŞTİR...

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
raging thunder 2 savesi elinde olan varmı?

Anil-D

Anil-D

Üye
reyis sende olmasan napcaz biz ya

suleymaneser

suleymaneser

Üye
dh2 saveyi atoyorum olmuyor. Kendi hesabımda gitti yav şikayettçiyim :) 32lvldi emek vardı emek .s

Anil-D

Anil-D

Üye
evet dungeon hunter yenilenmeli benimde 82 lvl gitti

OozyStaw

OozyStaw

Üye
sağolasın dungeon hunterı attım tum hafıza dolmuştu :D

umitgul18

umitgul18

Üye
Senin telefonunun işletim sistemi s60v5. Bu oyunlar symbian 3 için.

Üst Alt