Symbian^3 Core Kilidi ve Dahili Hack İşlemi Konu Anlatımı

Sponsorlu Bağlantılar

koray777

koray777

Üye
C7 belle refresh orjinal sürüm kullanıyorum. Telefona hard format attıktan sonra hack silinmesin istiyorum. Ayrıca gömmek istediğim bi kaç mod daha var. Avkon2, kinetik kaydırma, programların isimlerini değiştirme gibi. Hatta çok sevdiğim ve her formattan sonra mutlaka yüklediğim bi tema var. Bunları nasıl gömücez bunlarla ilgili anlatım da bekliyoruz. Şimdiden teşekkürler.

gscangs

gscangs

Üye
bu sadece bu sürümemi yoksa benim tel s60v3 e de uygulanırmı

- - - Eklendi - - -

sorumun cevabını bilen yokmu ya

kenan_dkaya

kenan_dkaya

Üye
core nin boyutunu yükseltmek için extend programı var diye mesaj ama nasıl temin ederiz ve nasıl yükseltiriz. , acaba

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
  • Beğen
Tepkiler: kenan_dkaya
PremiumWork

PremiumWork

Üye
:tşk:

manolyam63

manolyam63

Üye
super oldu...

fenoktaye

fenoktaye

Üye
Teşekkürler

Anil-D

Anil-D

Üye
tesekurler

cellad27

Üye
ellerine sağlık çok teşekkürler ançatım için... Yanlız benm sorum şu core kilidini açtık rofslarıda 2c yaptık core 2b demi kalmış oluyor ve rofs larla core telde hangi disk bölümlerine denk geliyor uda fln..

datasoft__63

Üye
Peki arkadaslar her kilit kirildigina görenokia c7 n8 808 700 701 için telefonu symbian belle yi silip android 4.2 yi kurabilirmiyiz teşekkürleryada ceviren var mi

Knight43

Knight43

Üye
bu konu sabit mi?değilse sabitlenmesini talep ediyorum.teşekkürler

Knight43

Knight43

Üye
Peki arkadaslar her kilit kirildigina görenokia c7 n8 808 700 701 için telefonu symbian belle yi silip android 4.2 yi kurabilirmiyiz teşekkürleryada ceviren var mi

aga o imkansız.en azından şimdilik

cubeyr

cubeyr

Üye
kardeş core kilidi nedir, core dosyası nedir biraz daha açar mısın?

Üst Alt