Symbian^3 Core Kilidi ve Dahili Hack İşlemi Konu Anlatımı

Sponsorlu Bağlantılar

muratiince

Üye
Anlatım mükemmel olmuş çok teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Erdem_-_AKBULUT

ZeroPlayer

ZeroPlayer

Üye
arkadaşlar ROFS butonu bende sönük durumda yani tıklanmıyor onu nasıl açabilirim bilen ??

Erdem_-_AKBULUT

Erdem_-_AKBULUT

Üye
    Konu Sahibi
core nin kilidini açınca 2 dosya çıkıyo 2si de aynı mi backup olanı kullansak bi sorun olur mu

backup olanı orjinal olan unsigned yazılımlar yüklenmez ki :)

----------Eklendi @ 00:58:44 ---------- Yazıldı @ 00:53:54 ----------

merhaba kardeşim ben senin dediklerinin aynısını yaptım ama flash atacakken phoenix coreyi görmdi bi hata verdi yanlış hatırlamıyorsam " file doesn't exist" bu da dosya belirtilen dizinde olmadığını ifade ediyo.
Dosyayı phoeniz te flash yapacağım sırada refurbuish in altında ki options a tıklayınca bu hatayı verior.

2. Sorum ise core ye yaptığımız işlemleri rofs2 ye ve rofs3 e yapcakmıyız?

3. Sorum ise installserver core içine atılırmı? Atılırsa nereye atılmalı? Ve ismi tam olarak ne olmalı?

4. Sorum ise bu modları nerden bulacam ben yaa tek istediğim telefona format attığımızda hack gitmesin nasıl olcak çozemedim gitti yaa.

Teşekkür ederim.....

Yo hayır sadece core ye yapıyoruz dosya boyut hesaplaması bitmeden müdahale yaptıysan ondan olabilir başka hata olacağını sanmıyorum

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
peki düzenlemeleri ve modları rofs 2 ye yapsam formatla gidermi Yaptıklarım?

ASC33

ASC33

Üye

ROFS2 boyutunu degil Core yukseltebilirsiniz.

bu ne demek şimdi. yani rofs2' ye dosya eklemeyipte core'yemi ekliyecez.kurtuluş sana zahmet açıklayabilirmisin.bide bişey daha ben core dosyasına ekleme yaptım senin verdiğin modlardan rehber,mesajlar vs.açılışta başlamamsı için çok güzel çalışıyordu fakat bugün arama butonuna her basışımda telefon reset atıyor,neden olabilir acaba. gerçi 1 haftadır problem yoktu en son "Max Performance & Battery Life Mod by ivo777 v.2.0.sis" şu dosyayı yükledikten sonra olmaya başladı kaldırdım fakat hala aynı.

ASC33

ASC33

Üye
kurtuluş çok meşgul galiba.neyse ben problemi hallettim

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Teşekkürler. Bu konuyu keşke zamanında okusaydım :)
Öncelikle "Core kilidinin" açılması gerektiğini bilmediğim için CFW'yi direk atarak 2 kere telefonu göçerttim :)
Dead flashla kurtarmak zorunda kaldım.
Konuda emeği geçen herkesin eline sağlık.

TheMadness

TheMadness

Üye
extend ile de core boyutunu yükseltebilirsiniz.

yucelkaya

Üye
usta ben RM-718_111.030.0609_U01.01_79u.uda.fpsx buraya oyun ve mod ekliorum ama hard format atınca siliniyo yalnışmı yapıyorum silinmemesi için ne yapmalıyım

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
bu oyunları ve modları nasıl eklicez hangi klasöre atıcaz?
yani ben forumdaki sevdiğim oyunlar ve programlar ve modlar gömülü olsun istiyorum bunu nası yapcaz dosyaları hangi klasöre atcaz?

alp047

alp047

Üye
kardeş kilidi açtıktan sonra kaydetmeden önce içine mod veya dosya ekleyebilirmiyiz yoksa kilidi açıp genişlettikten sonra kaydedip sonra kilidi açık coreyi yine açıpmı mod veya dosya ekliceğiz dün ben kilidi açtıktan sonra kaydetmeden önce mod ekledim sonra kaydettim telefonu flashladım tel açılmadı bende yine orjinal coreyle dead flash attım

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
kardeş kilidi açtıktan sonra kaydetmeden önce içine mod veya dosya ekleyebilirmiyiz yoksa kilidi açıp genişlettikten sonra kaydedip sonra kilidi açık coreyi yine açıpmı mod veya dosya ekliceğiz dün ben kilidi açtıktan sonra kaydetmeden önce mod ekledim sonra kaydettim telefonu flashladım tel açılmadı bende yine orjinal coreyle dead flash attım

İşte sorun orda zaten tamam herşeyi anladık çok güzel anlatmışsınız ama sorunsuzca mod vs eklemek için neyi nereye atmamız gerekiyor ondan en önemli şeyden kimse bahsetmemiş bakınız arkadaşımın telefonu açılmıyor..

Destek bekliyoruz..

alp047

alp047

Üye

İşte sorun orda zaten tamam herşeyi anladık çok güzel anlatmışsınız ama sorunsuzca mod vs eklemek için neyi nereye atmamız gerekiyor ondan en önemli şeyden kimse bahsetmemiş bakınız arkadaşımın telefonu açılmıyor..

Destek bekliyoruz..

evet bende sabahtan beri cevap bekliyorum detaylı bilgi istiyoruz

can1990usta

can1990usta

Üye
nokia cooker versiyon çok eski die hata veriyo çalışmadı

Ns_Lion

Ns_Lion

Üye
Daha yeni flashladım açılmadı tel bu yuzdenmis abi eline emeğine sağlık süper teşekkürler . . .

amficci

amficci

Üye
sorunsuz olarak ilk cfw'mi hazırlayıp yükledim elinize kolunuza sağlık çok başarılı bi çalışma olmuş :alkis

class_men39

Üye
hack palawra bı efek war bşka bşy yok

- - - Eklendi - - -

hart format attım tel gum sozde hack bu ne bıcım hack

- - - Eklendi - - -

daga once 5800 kullanydm cok sayıda hack yukledım ama c6-01 daga duzgun bı hack cıkmadı kurtuluşn yaptı hack kullnaydm bı hart format atam dedım tel coktu ahlahtan flahs atmasını blymda gerı kurtarmm☻

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Sağolun güzel anlatım.

Üst Alt