Sygic v14.3.4+Sygic v15.4.10+Yeni 2015.06 ta Türkiye ve DiGER Navi programlari

Sponsorlu Bağlantılar

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

arkadaslar 15.4.8 apk problemli oldugu icin

Sygic v 15.4.9 Apk eklendi

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ostsee

aozaslan66

Üye
memoli usta çalışmaların için teşekkürler.sygic klsörünü indirip zipten masaüstüne çıkardım.indirmiş olduğum apk yi de çıkarıp klasör içine attım.sonra tr 1 dosyasını indirdim bunuda sygic kalsörünü içine attım.sonra tr2 yi indirdim.ilk tr1 de maps dosyası var .tr 2 dede maps dosyası var ve içindesadece pio lar var.iki maps dosyasınıda atınca kabul etmiyor.burayı nasıl çözebilirim.birde diğer dosyalardaki vlc leri sildim.verdiğin linktekini indirip değiştirdim.buraya kadar doğrumu ondan sonra yükleme yapayım.tşk.ler
brde daha eski yedeklemiş olduğum sygic dosyasında toplam 5 tane bölüm var yeniyi çıkardıklarımla birlikte 4 tane eskide versiyon diye bir satır var.acaba telefon kurulup yedek aldığım için kurma sırasında mı oluşmuş.teşekkürler

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
memoli usta çalışmaların için teşekkürler.sygic klsörünü indirip zipten masaüstüne çıkardım.indirmiş olduğum apk yi de çıkarıp klasör içine attım.sonra tr 1 dosyasını indirdim bunuda sygic kalsörünü içine attım.sonra tr2 yi indirdim.ilk tr1 de maps dosyası var .tr 2 dede maps dosyası var ve içindesadece pio lar var.iki maps dosyasınıda atınca kabul etmiyor.burayı nasıl çözebilirim.birde diğer dosyalardaki vlc leri sildim.verdiğin linktekini indirip değiştirdim.buraya kadar doğrumu ondan sonra yükleme yapayım.tşk.ler
brde daha eski yedeklemiş olduğum sygic dosyasında toplam 5 tane bölüm var yeniyi çıkardıklarımla birlikte 4 tane eskide versiyon diye bir satır var.acaba telefon kurulup yedek aldığım için kurma sırasında mı oluşmuş.teşekkürler
arkadasim senin tlf hangisiydi onu yaz ben senin yapman gerekenlerin buraya hazirliyacagim senin elindekileri yedekle ben buraya Sygic klasörü vede TR mapsini ekliyecegim tlf,nuna örede tam bir bilgi veririm sana sd hafiza kartin varmi onuda yzda hemen yükledigim senin indirip yapman gerekenleri buraya ekliyeyim..

aozaslan66

Üye
telefon discovery elit kart takılamıyor.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
telefon discovery elit kart takılamıyor.
arkadasim ben ekledigim part1 vede part2 bunlari indir beraber ac Sygic klasörü hazir icinde Türkiye Mapsi
onu atarsin tlf,nun hafizasina ondan sonra Sygic apk yüklersin normal calismasi gerekir senin tlf,nun
hafizasinda önceden kalma Sygic kalmasin..
arkadaslar Türkiye haritasi icinde Sygic hazir klasör indirip tlf,nunuzun hafizasina yada sd hafiza kartina atiniz
Sygic v15.4.9 Apk,yi yükleyiniz...

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
ostsee

ostsee

Üye
Tesekkür memoli6767, telefonumda Sygic v15.4.7 yüklüydü, Sygic ismini A LaguendoTTS ismini B yaptim ve 15.4.7 apk,yi sildim,sonra A,yi Sygic ve B ismini, LaguendoTTS yaptim Wlan ve Gps, i acdim15.4.9 apk,yi yukledim Ok deyip teli kapattim acdim 29 mb yükleme yapip acildi hersey süper. Samsung s4 lolipop 5.0.1

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
murat3702

murat3702

Üye
Direk calisti. Teşekkürler. Eline koluna klavyene sağlık.

• Beğen

yeni09

Üye
Teşekkürler

• Beğen

mehmettek41

Üye
2015.6 turkiye haritasi yenilendimi

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
2015.6 turkiye haritasi yenilendimi
arkadaşım senin kullandıgın ilk eklenen 2015.06 olanmı hangisi bilmiyorum
ben hazır olarak ekledim Türkiye mapsını istersen kendinde indire bilirsin
Sygic navi ac ayarlar/haritaları yönet/avrupa buradan indire bilirsin.
benim daha öncede yazdıgım gibi problem yok..

mehmettek41

Üye
Memoli kardes tesekkur ederim

• Beğen
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

arkadaslar Sygic v15.4.10 Apk eklenmisir kullanmakta oldugunuzun üzerine yükliye bilirsiniz

a2if

a2if

Üye
Google play kaynak dosyaları indirirken hata oluştu diyor bende .Siz de de oluyor mu

sadıkErd

Üye
Google play kaynak dosyaları indirirken hata oluştu diyor
surim 15.4.10

Son düzenleme:
asgz

asgz

Üye
Kurulumdan sonra programı hiç açmadan telefonu kapatıp açın ve programı öyle çalıştırın dosyaları indiriyor

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Google play kaynak dosyaları indirirken hata oluştu diyor bende .Siz de de oluyor mu
Google play kaynak dosyaları indirirken hata oluştu diyor
surim 15.4.10
arkadaslar belli yenikler oldugu icin kisada olsa indirmesi gerekenleri indirmesi icin internet olacak yeni yüklendiginde
hata olusur bir kac kez yenilediginizde indirmesi gerekleri indiri acilir hic yüklü olamayan arkadaslar icin bir önceki version icin
v15.4.9 icin hazir Türkiye icinde Sygic klasörü eklemistim onu indirip ondan sonara yüklersiniz kisa süre indirip yazdigim gibi
kapatip tekrar actiginizda calisir..

• Beğen
Tepkiler: arifkutukcu

aozaslan66

Üye
teşekkürler memoli usta hallettim

• Beğen

egzantrik1453

Üye
Sygic v15.4.10 google kaynak dosya okunamadı hatası veriyor. Sygic v15.4.9 a geri dönüldü.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Sygic v15.4.10 google kaynak dosya okunamadı hatası veriyor. Sygic v15.4.9 a geri dönüldü.
arkadasim senin tlf internet veya playstore bunlarla alakali ola bilir ben tablet s3 s5 hepsinde denedim problem yok ayrica
baska bir sitede sunuma attim problem yasayan yok yani sen bir yerde hata yapiyor ola bilirsin.

ostsee

ostsee

Üye
Eline saglik memoli6767, 15.4.10 samsung s4,de sorunsuz calisti Tesekkür

• Beğen

Üst Alt