Sygic Navi v 14.5.4 yeni +++ Beta geldi + Mapslar

Sponsorlu Bağlantılar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Ne inmemesi kardes ya hafiza kartinda 100 tane sygic apk si oldu nerdeyse hepsinde de "Processing of downloaded data from Google Play failed." seklinde hata aliyorum.

dogukan-

dogukan-

Üye
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Ne inmemesi kardes ya hafiza kartinda 100 tane sygic apk si oldu nerdeyse hepsinde de "Processing of downloaded data from Google Play failed." seklinde hata aliyorum.
arkadas tlf,nun güvenlik ayarlarini yap play storeyede kayitli olmalisin ondan sonra yükledigin Sygic hangisi varsa hepsini
iptal et tlf kapat ac binim sunuma attigim 2part indir ac cikan Sygic dosyasini oladugu gibi sd karta yada tlf,nun hafizasina at
ondan sonra 14.3.1 yükle normal calistiktan sonra üzerine 14.3.2 yükleyebilirsin tabiki kisa sürede olsa gerekli seyleri
indirebilmesi icin sunuma attigin tlf,da deneyip attigimla ayni olmayinca kisa süre bazi seyleri indirmeisi gerekir bunun icin
wi-fi baglantisi gerekir google play storeyle birlikte..

S&S

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Kardes telefonumun tum ayarlari normal zaten google play store da normal calisiyor hergun uygulama yukleyip duruyorum. Hafiza kartina paylastigin haritayi attim aynen eski sygic versiyonlarini yukledigimde sorunsuz calisiyor hatta sygic uzerinden haritalari tekrar indirdim ancak bu paylastigin yeni versiyon sygic uygulamalari yukarida yazdigim hatayi veriyor surekli.

dogukan-

dogukan-

Üye
Kardes telefonumun tum ayarlari normal zaten google play store da normal calisiyor hergun uygulama yukleyip duruyorum. Hafiza kartina paylastigin haritayi attim aynen eski sygic versiyonlarini yukledigimde sorunsuz calisiyor hatta sygic uzerinden haritalari tekrar indirdim ancak bu paylastigin yeni versiyon sygic uygulamalari yukarida yazdigim hatayi veriyor surekli.
14.5.5 i indir o zaman.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Onuda denedim bugun sonuc ayni.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
arkadas buradaki sunumda olan 14.5.1,den basla tabiki bilirsin buradan indirdigin Sygic dosyasini kullanacaksin
elimdeki eskisi kalsin dersen Sygic adini degis veya harf rakam bir sey ekle yukaridada yazdigim gibi yüklü olan Sygic kaldir
tlf kapat ac ondan sonra buradaki sunumdan indirdigini yükle onun üzerine yükliye bilirisin 14.5.5 yada kaldir eskiyi bunu yükle ondan sonra 14.5.5 icin olan Sygic dosyasiyla degisirsin...
Sygic Navi v 14.5.4 yeni +++ Beta geldi + Mapslar - MaxiCep

S&S

zulkifaltin

zulkifaltin

Üye
:tşk:

Üst Alt