SX1 Firmware Update Nasıl yapılır (Güncelleme)

Sponsorlu Bağlantılar

taz_crash

taz_crash

Üye
zero kardeşimizi tebrik ederim gerçekten gusell bii calısma olmus ust konu biraz kalsın ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;)

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
teşekkürler zero güzel bi çalışma olmuş arkadaş soruyodu :bravoo:

cincetiner

Üye
kardeş dosyayı açınca, o iki dosyayı zaten bulunduğu dizine atıyo

melihsenol

Üye
Arkadaşlar bende sx1 ime 15. frimware yüklemeye çalışıyorum olmuyor.
telefonu kapatıp joistiğe basarak açıyorum.ama bilgisayarda please wait dedikten sonra hata veriyor.usb only ve usb0 seçili.ama force usbyi seçince telefonu kapatıyor.seçmezsem telefonu görmüyor.kafayı yiyecem lütfen yardım edin tam olarak nasıl yapacağız formlarda yazanları yapıyorum olmuyor.birde need 15 frimware sis dosyasını telefona kuruyorum fakat böylebir dosya yok.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
Zero abi saolasın cok detayli bi açıklama olmuş gerçi alakam yok ama fazla bilgide goz cıkarmaz dimi

tufanuyaroglu

tufanuyaroglu

Üye
Arkadaşlar bırakalım bu FW sevdasını ben fw yükledim telefon da birşey değişmediği gibi bir de hoparleör sorunu oldu. Yok tema geliyomuş falan. Tema sadece ilk ekranda olan bir hadise. Nokialardaki gibi değil. Yaptığınıza değmez. Telefonu boşuna riske atmayın. Yok şurası hızlanıyormuş falan hikaye. Ha sesi falan artması da hikaye ötesi bir durum. Eğer telefonu ilk üretildiği sene almadıysanız FW ile hiçbir iyileşme kaydedemezsiniz. Official FW en iyisi. Cambazlık yapmayın...
Ben yükledim FW şu anda hoparlörden ses gelmiyor. Doğrudan FW bozdu demiyorum ama FW upgrade ettiğinizde herhangi bir nedenle bozulması bile tam bir başağrısı oluyor.
Bir tavsiye olarak kabul edin.

tatarali

tatarali

Üye
benim sorunum telefonum hiç açılmıyordu. açılırken daha pin istemeden kendi kendine kapanıyor. şarza takınca da sistem hatası diyip kilitleniyor. anlayacağınız hiç bir şekilde kullanamıyorum. dediğiniz şekilde upgrade yaptım belki düzelir diye ama olmadı. hiç bir değişiklik yok. benim sorunumun servis dışında başka bir yolu yok mu kurtarmak için?

Memo2005

Üye
<div class='quotetop'>(tatarali &#064; Jan 19 2006, 03&#58;15 PM) [post=256607]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
benim sorunum telefonum hiç açılmıyordu. açılırken daha pin istemeden kendi kendine kapanıyor. şarza takınca da sistem hatası diyip kilitleniyor. anlayacağınız hiç bir şekilde kullanamıyorum. dediğiniz şekilde upgrade yaptım belki düzelir diye ama olmadı. hiç bir değişiklik yok. benim sorunumun servis dışında başka bir yolu yok mu kurtarmak için?
[/b][/quote]
tatarali format at telefonuna düzelmezse sana servis yolu görünüyor nasıl format atılacağı siemens bölümünde ayrıntılı anlatılmış..saygılar

ercannarin

Üye
selam arkadaşlar benim sx1 im fw15 li ben maclaren a çevirmek istiyorum update i açtığımda zaten en son sürüm yüklü yükleyemezsin diyor ne yapabilirim cevaplarsanız sevinirim

machra

Üye
Bu firmware update in yararlari neler, sx1 de hangi surum yuklu nasil gorebilirim, ve yuklu olan eski surumu garantiye gidecek olursa nerden bulur ve yukleyebilirim, yardımcı olanlara tesekkurler

eegeli

Üye
on numarasın kardeş

babuc

Üye
Teşekkürler güzel bi paylaşım olmuş eline sağlık.

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
Wİndows 98de Nasil Telefonu Tanitirim
PC de "yeni donanım" sihirbazı DİYE 1 ŞEY YAZMIYOR

turgay89

turgay89

Üye
bildigim kadarıyla sx1 data suit windows98 e kurulmuyor

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
nasıl yapacağız peki???????

turgay89

turgay89

Üye
walla bilse bilse cmert bilir.. ama en guzeli yukle xp yi olsun bitsin bu devirde 98 mi kaldı kardes

bodrumlu

Üye
sx1 firmware yi nerden bula bilirim

onuer007

onuer007

Üye
forumu araştırırsan emin ol bulacaksın!
forumda siemens bolumunde var
nurani,cmert ve orjınal fw hepside var dostum.

ibrahim_48_49

Üye
ya ben şu sx1 e data kalosuz nasıl fw yüklerim çok acil yadımcı olursanız sevinirim
yardım eden etmeyen herkeze tşk:agla

Üst Alt