SX1 Cafe

Sponsorlu Bağlantılar

sx1sever61

sx1sever61

Üye
bende mc loren var sorunsuz kulanmaktayım....(4 yıldır.)

CANGO54

Üye
Selamlar,
Bende Şubat 2005 de Carbon Black aldım. Allah'a şükürler olsun o zaman dan bu zamana yalnız bir kere format attım o kadar hala yeni telefon gibi kullanıyorum. Belki ilerde 3G gerekirse yeni telefon alabilirim. SX1 imide yedek olarak kullanırım. Şimdi Nadiren v2c yi yüklemeyi düşünüyorum. Cmert up4 ü de aradım fakat bulamadım.(Nadiren v2c yi buldum.) Linkler çalışmıyor. Verecek arkadaşlar varsa sevinirim. Hem nadiren hemde cmert i denemek istiyorum. Şu anda hala ilk aldığım SVN 15 sürümü kullanıyorum .

CANGO54

Üye
Selamlar.
Cmert up_4 kullanan yokmu .

serhataltuntas

Üye
aynen cmert up4 lazım . biri sağlam bi link versin veya elinde olan msnini versin . çok ri,ca ediyorum

emre9261

emre9261

Üye
ya bana linux lazım biri upload edebilirmi lütfn

kingsize

Üye
Tamamen ölmüş olan SX1'imi nasıl canlandırabilirim? Bildiğiniz Bursa, İstanbul, İzmir, Denizli veya Kıbrısta iyi bir teknik servis var mı?

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
sx1 winsup resimleri yokmu millet fw atıcağım resimler lazım 2. mesajım nerde sx1 ciler yada moderatörler yardım edin

mak.muh.

mak.muh.

Üye
vaybe 3 yıl boyunca kullanmıştım..çokta memnundum ama bidaha açılmamak üzere kapanınca kampanyada babam telefon almak için vermişti :) şimdi temiz bılsam gözüm kapalı alırım... :oke:

lord_keles

lord_keles

Üye
arkadaşlar boyle bir telefonun nasil devamı gelmedi anlamıyorum??????????????

HEISENBERG.

HEISENBERG.

Üye
sx1 kulaklık sesi nasıldır ?

sx1sever61

sx1sever61

Üye
Benim şu ana kadar telefondan aldığım sesin en kalitelisidir...nokia modelleri müzik için dahi üretilenlerden bile iyidir.hakkını vermek lazım...

HEISENBERG.

HEISENBERG.

Üye
SXG75 kullanıyorum kulaklık sesi CX65 den beri hosuma gidiyo siemens'in Hatta 135 tl alınan sony nin mp3 playerini bile tokatladı mışıl mışıl yatıyor köşede.Ancak cihazın çok yazılımsal sorunları var üstesinden gelemediğim için SX1 kullanmayı istiyorum dış hoparlöre verilen sesi nasıldır 6600 dan iyimi?

sinan527

sinan527

Üye
eyw

zangoo

zangoo

Üye
bana biri linux dosyalarını upload edebilir mi ,bilgisayarından silmemiş arkadaşlara duyurulur..

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
teşekkürler

kartal555

kartal555

Üye
Arkadaslar Bana Cok Acil Nurani FW si Lazım
Bulamazsam SX1 Atacagım

abandonware

abandonware

Üye