Swype Windows Phone Skin [Unsigned]

Sponsorlu Bağlantılar

ewacash

Üye
paylasim icin tesekkrler fakat arkadaslar bpsluga bastiktan sonra mavi bi kutuck icinde tap to add dictonary yazisi geliyo bunu engellemenin yolu yok mu yaa hadi kelimeleri sozluge ekleym ddm onuda eklemyo deli olucam

Eduardo58

Eduardo58

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim kardeşim ama onu ben de tam bilmiyorum. :(

ewacash

Üye
Canin sagolsun ben biraz arastirayim bulabilirsm birseyler buraya yazarim:)

Eduardo58

Eduardo58

Üye
    Konu Sahibi
Tamam bekliyorum ben de merak ettim.

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
Sagol turkce olaydi iyiydi

@Safak

@Safak

Üye
Emek var işin icinde :tşk: ama klawyenın yazı fontu klawyenın gorunumunu bozmus normal yazıfontu kullanılssaymısdaha guzel olurdu yınde guzel:alkis:alkis:alkis

• Beğen
Tepkiler: Eduardo58
tupyupp

tupyupp

Üye
Türkçe yamayi kursam üstüne çalışır mı

azattt

azattt

Üye
paylaşım için teşekkürler. Üste metin tahminleri çıkması güzel ama çok üste olduğu için yazıya odaklanmak zor oluyor :) ne olursa olsun benim için en iyisi T9 ile yazmak kadar güzel bişey Yok. :)

• Beğen
Tepkiler: Eduardo58
Eduardo58

Eduardo58

Üye
    Konu Sahibi
paylaşım için teşekkürler. Üste metin tahminleri çıkması güzel ama çok üste olduğu için yazıya odaklanmak zor oluyor :) ne olursa olsun benim için en iyisi T9 ile yazmak kadar güzel bişey Yok. :)
Rica ederim :) Kullanıp kullanmamak sana kalmış.

tupyupp

tupyupp

Üye
Dostum Türkçe yama olumlu mu?

ersncak42

Üye
ben bunu beceremedim ya ne yazsam anlamıyor nasıl yapacağız

azattt

azattt

Üye
ben bunu beceremedim ya ne yazsam anlamıyor nasıl yapacağız
türkçe dil desteği olmadığı için metin tahminleri tutmuyor. Kelimeyi yazdıktan sonra kelimenin üstüne tıklarsan kaydediyor tekrar yazınca karşına çıkar

ersncak42

Üye
bütün kelimeleri tek tek kaydedecez öyle mi

Üst Alt