Haber Swarm Uygulaması Mağaza'da! (13.08.2014)

Sponsorlu Bağlantılar

OhMyDrogba

OhMyDrogba

Üye
uygulamaya facebookla giriş yaptım bir daha da girmedi hep atıyor

kamil5028347

kamil5028347

Üye
Silip yeniden yükleyin. Bir de bugün gelen güncellemeyi yaptınız mı?

Bir çok kere silip yükledim arkadaş arama yerine tıklayınca atıyor

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bir çok kere silip yükledim arkadaş arama yerine tıklayınca atıyor

Onda hâlâ Türkçede sorun varmış. Yakında onu da çözerler. Ben kendim kullanmıyorum ama İngilizce kullanan arkadaşımdan bilgi aldım, onda hiç sorun yokmuş.

kamil5028347

kamil5028347

Üye
Onda hâlâ Türkçede sorun varmış. Yakında onu da çözerler. Ben kendim kullanmıyorum ama İngilizce kullanan arkadaşımdan bilgi aldım, onda hiç sorun yokmuş.

Dili nasıl ingilizce yapacağım bulamadım yardımcı olur musunuz

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Dili nasıl ingilizce yapacağım bulamadım yardımcı olur musunuz

Telefon dili İngilizce olunca uygulamalar da dahil her şey İngilizce olur. Güncellemere bakılırsa birkaç güne problemi çözecekler gibi, beklemenizi öneririm çok lazım değilse.

kamil5028347

kamil5028347

Üye
Telefon dili İngilizce olunca uygulamalar da dahil her şey İngilizce olur. Güncellemere bakılırsa birkaç güne problemi çözecekler gibi, beklemenizi öneririm çok lazım değilse.

Tamam teşekkür ederim bekleyelim o zaman arada lazım oluyor ama mecburen bekleyeceğiz :D

• Beğen
Tepkiler: Sensation

smltrl

Üye
Bildirimler gelmiyor nasıl düzeltebilirim?

alasulumurat

alasulumurat

Üye
Bildirimler gelmiyor nasıl düzeltebilirim?
Uygulamanın arka planda çalışma durumuna izin verdiğinden emin ol. Ayrıca uygulmaada ayarlar kısmına gir orada bildirim ayarları var. orada her madde için iki kutucuk var. Solda bildirimin telefona gelmesi için, sağdaki ise bildirimlerin mail yolu ile gelmesi için. Oradaki kutucukları isteğin doğrultusunda düzenle.

dakamon

dakamon

Üye
Uygulamanın hala çok fazla sorunları var yani daha baya bi güncelleme alması lazım. İşi uzun yani

trecool

trecool

Üye
wp 8.0 da mağazada çıkmıyor benim bir bilgisi olan var mı?

smltrl

Üye
Uygulamanın arka planda çalışma durumuna izin verdiğinden emin ol. Ayrıca uygulmaada ayarlar kısmına gir orada bildirim ayarları var. orada her madde için iki kutucuk var. Solda bildirimin telefona gelmesi için, sağdaki ise bildirimlerin mail yolu ile gelmesi için. Oradaki kutucukları isteğin doğrultusunda düzenle.
Hepsi dediğiniz gibi fakat maalesef bildirimler gelmiyor

dakamon

dakamon

Üye
bende ilk çıktığından beri var hala gelmiyor bildirim. Arkadaşlar uygulama şu an berbat halde. Çok kararsız atmalar falan çok fazla güncellemelerini bekelyeceğiz düzeltilmesi için.

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Bende plan yapma sayfası dışında 10 numara çalışıyor. İngilizce plan yapma da çalışıyor. Bence gayet iyi

alasulumurat

alasulumurat

Üye
L820 bende de hiç sorun yok. Sadece çok şarj yiyor