Suratimdaki Sivilceler Ne Zaman Gider?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BYFECI

BYFECI

Üye
Sivilce kremleri kullan, ve sivilcelerini asla sıkma.

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
sivilceyi sıkıp aynaya yapışması bi başka oluyo:ehe

- - - Eklendi - - -

doğrusu patlatmamak ama patlatıyorm

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
    Konu Sahibi
sivilceyi sıkıp aynaya yapışması bi başka oluyo:ehe

- - - Eklendi - - -

doğrusu patlatmamak ama patlatıyorm

Asdfhfhsgsgs :D :D

- - - Eklendi - - -

Ya suvulceyi sikmasam bile cok cirkin oluyor ve batmasi 3 gun aliyor.Ben de anlamadim 3-4 senedir tecrube edinmeye calisiyom.Gene de kestiremiyorum

BYFECI

BYFECI

Üye
sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
    Konu Sahibi
Iz giderici ilaclar yok mu peki?

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
bilmiyorum da salyangoz kremi işe yaşayabilir. Ne de olsa hücre yenileme özelliği var. Salyangoz kabukları kırıldığı zaman onariyo kendi kendine

Jomolocco

Jomolocco

Üye
roaccutane kullanacaksınız hic bir sey kalmayacak

Benim 22 yasından sonra çıktı ilginç bir sekilde suan 2. Ayimdayim sivilceler çoğaldı 1-2 aya azalıyor 6-8 ayda hic bir sey kalmıyor.

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Çok yağlı cildim var sivilce cıktıgı dönemde yüzümü sirkeyle yıkardım gözenekleri açıyor
hem sirke doğal yapımında sadece üzüm yada elma fermantasyona uratılarak yapılıyor
bende evde sirke varsa hemen dene bir zararı olacagını sanmıyorum

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
hemen hiç durmadan cildiyeye gidiyorsun o da sana yüzündeki sivilceleri kurutacak hap verecek tedaviden sonra yüzün tertemiz olacak :)

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Ben 27 yasindayim halen gecmedi. Eger hormonik dengesizlikse zor geciyor.
Yağli yiyeceklerle alakali degil. Kanal d nin doktorum programinda sivilce bolumunu youtubeden izleyin. Orda cevap var.

kcr

Üye
Arkadaşlar sivilce dediğiniz şey doğrudan yüzle alakalı bir durum değil. Hayatın her döneminde olabileceği gibi genelde ergenlik döneminde yağ ve kas dokularının bir düzene oturması için hormonal değişimlerin yaşandığı, fazlalıkların deri yüzeyine çıkarılıp atıldığı bir süreç. İlla ki çıkacaksa ne yaparsanız yapın önünü alamazsınız. Yukarıda da sayıldığı gibi kızartma, çikolata, kuruyemiş gibi yiyecekleri çok fazla yememek bir nebze çözüm olabilir. Sivilceleri patlatmak riskli bir iş. Her patlatılan iz bırakmaz ama hangisinin iz bırakacağını da bilemezsiniz. Gece yatmadan ve sabah kalktığınızda yüzünüzü kükürtlü sabunla güzelce yıkarsanız en azından derideki anormal yağlanmayı biraz azaltmış olursunuz ki sivilcelerin büyümesini ve yayılmasını önler. Zamanla geçer, kafanıza fazla takmayın...:)

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
    Konu Sahibi
Bi keresinde cildiyeye gitmistim.Bana bi sabun ve iki krem yazmisti.Onlar cok iyi gecirmisti.Fakat bitene kadar.Yani gecici oldu :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt