Superonline Güvenli İnternet İptal Etme


Buğra

Buğra

Admin
Ülkemizdeki en büyük GSM operatörlerinden bir tanesi olan Turkcell bildiğiniz üzere müşterilerine ayrıca evde internet hizmeti de sunmaktadır. Kendi yaptıpı fiber alt yapı çalışmaları sayesinde milyonlarca sabit internet müşterisine sahip olan Turkcell Superonline ayrıca diğer birçok operatörde olduğu gibi Superonline güvenli internet adı altında güvenli internet hizmeti sunmaktadır.
superonline.jpg
Superonline güvenli internet sayesinde mevcut paketiniz üzerinden yasaklı sitelere veya müstehcen sitelere girişi engelleyebilir ve çocuklarınızın bu tarz kötü ve bağımlılık yapabilecek sitelerden uzak durmasını sağlayabilirsiniz. Elbette Superonline güvenli internet servisi diğer firmalarda olduğu gibi kullanıcılara oyun, müstehcen siteler, aile, sohbet ve çocuk gibi farklı profiller sunmaktadır. Siz bu profillerden kendinize uygun olanı seçerek sadece belirli kategorilerde yer alan sitelerin yasaklanmasını sağlayabilirsiniz.

Superonline Güvenli İnternet

Eğer Turkcell Superonline kullanıyorsanız ve güvenli interneti aktif hale getirmek istiyorsanız aşağıda yer alan profillerden hangisine geçiş yapmak istiyorsanız yan tarafında yer alan komut kısmındaki yazıyı kısa mesaj ile 2220'ye göndermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede çok kolay bir şekilde Superonline güvenli internete geçiş yapabilirsiniz.
1.png

Superonline Güvenli İnternet Kapatma

Eğer mevcut güvenli internet paketine ihtiyacınız kalmadıysa Superonline güvenli internet iptal etmek için öncelikle online işlemler menüsünü kullanabilirsiniz. Superonline resmi sitesi üzerinden üyelik bilgileriniz ile sisteme giriş yapabilir ve güvenli interneti kapatabilirsiniz. Diğer taraftan telefonunuz üzerinden GUVENLI IPTAL yazarak 2220'ye kısa mesaj atarak yine Superonline güvenli internet kapatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

2.jpg
 

Ekli dosyalar

Üst Alt