Süper Mesajlaşma Programıı ---Denemeyen KaLmasın. Bizzat Kendim Kullanıyorumm.---

Sponsorlu Bağlantılar

KonyaLiKatLiam

KonyaLiKatLiam

Üye
    Konu Sahibi
Süper Mesajlaşma Programıı ---Denemeyen KaLmasın. Bizzat Kendim Kullanıyorumm.---

5800 ve C5-03 de denendi

işte Linkk :

Teşekkürü Unutmayın ;)

• Beğen
Tepkiler: kadirx2 ve Mr.Sun

sabriyurga

Üye
Programın adı ne?

kacak1325

Üye
ya ben telefondan indiriyrm da netten indirip telefna atma imknm yok. Dosyasi ayni oteki knulardaki gibi tiklayinca indirmeye gecen bi link haline donstursnz nolur :) olur olur bekliyrm :)

_RYUK_

_RYUK_

Üye
çok güzel program :tşk: neden böyle programlar symbian bitecegi sıra çıkar anlamam :)

pissed26

pissed26

Üye
programın adı ne genco

kacak1325

Üye
indirip bakmayi denesen olmaz mi kardesim.

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: KonyaLiKatLiam

oguzhan8686

Üye
kardeş telefondan indirebilecegimız bi siteye koyarsan çok makbule geçer

kadirx2

kadirx2

Üye
emeğine sağlık kardeş

• Beğen
Tepkiler: KonyaLiKatLiam
veysbaba

veysbaba

Üye
turkcesi yokmu beylerturkcesini bulan arkadaslar cepten indirebilecegimiz bi siteye atmaya calissa guzel olur smdiden emeginize saglik

marist

marist

Üye
Teşekkürler

cakabey52

cakabey52

Üye
yorumlarda bir arkadaş cepten indirilebilen bir site vermiş. Bu arada program normal mesaj yazabilegimiz ve tel rehberini kendi stiline çeviren hatta içerisinde kendine ait tuş sistemi olan bir program. Paylaşım için ayrıca tsk

sena5135

sena5135

Üye
link kırık programın adını söyle yada yeniden upload et!

atilla003

Üye
Değerli arkadaşım Keşke programın özelliklerini yazsaydın bi ön izleme felan olsaydı daha iyi olmazmıydı diye düşünüyorum..

Üst Alt