Şu sıralar okuduğunuz kitap?

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
EFSANE - iskender pala (barbaros romanı)

Emre

Üye
Olaslıksız

• Beğen
Tepkiler: furyzer0

ua_mustafa_20

Üye
tutunamayalar

exp_l0it

exp_l0it

Üye
okumuyorum :ehe

furyzer0

furyzer0

Üye
Assassin's Creed:gizli sefer
Oyundan roman olduğu için anlatımı pek başarılı değil ama sırf konusu beni okutmaya itiyor.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

furyzer0

furyzer0

Üye
Bilgisayar ve zeka
Kitap bir yapay zekanın usa(bilinç) sahip olup olamayacağını oldukça teknik bir şekilde tartışıyor. Tamamen anlamak 30 dakika harcadığım sayfalar var. Ancak oldukça bilgilendirici ve bir bilgisayarın en temelden nasıl çalıştığını az çok anlıyorsun.

minoo

minoo

Üye
Tess Gerritsen - Asla Arkana Bakma

furyzer0

furyzer0

Üye
Telepati
Popüler bilim kurgu romanlarından biri. Paralel evrendeki iki çocuk epilepsi tarzı nöbetler geçirirken birbirleri ile konuşuyorlar ve birbirine kavuşmaya çalışıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___ ve minoo
minoo

minoo

Üye
Telepati
Popüler bilim kurgu romanlarından biri. Paralel evrendeki iki çocuk epilepsi tarzı nöbetler geçirirken birbirleri ile konuşuyorlar ve birbirine kavuşmaya çalışıyorlar.

Okuduktan sonra yorumunu yazar mısın? Merak ettim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

furyzer0

furyzer0

Üye
Okuduktan sonra yorumunu yazar mısın? Merak ettim.

Zaten bitirdim siz yazınca bana da bildirim geldiği için yazdım şimdi :) Kitap hakkında beğendim ama dediğim gibi popüler bilim kurgu romanları gibi. Daha çok iki kişi arasında geçiyor olaylar yani biraz kişisel yanına yoğunlaşılmış kitapta. Beğendim mi beğenemedim mi konusunda arada kaldım biraz da popüler kitaplara karşı biraz önyargılı olurum o yüzden herhalde. Okunmaya değer bir roman bence.

• Beğen
Tepkiler: minoo
minoo

minoo

Üye
En kısa zamanda alacağım o zaman. Biraz bakayım da :) Çok teşekkürler.

sefaseff

sefaseff

Üye
Vampir günlükleri.

minoo

minoo

Üye
Beyaz zambaklar ülkesinde

furyzer0

furyzer0

Üye
Alamut kalesi:
Çoktandır okumayı düşündüğüm bir kitapti zaten. Kitap genel olarak Hassan Sabbah'in ortadoguya nasil yön verdgini, Selçuklu devletine nasil zarar verdigini gosteren bir roman. Roman olduğu için tarihsel açıdan mumkun olmayan bazi seyler olsa da insanlarin nasil basit bir yalanci cennetle kendi emmeleri uğruna oldurebilmenin gerçekten çok basit olduğunu gosteriyor.

minoo

minoo

Üye
Zafer Algöz - Haşırt Dı Bilekbord

Bugün bitirdim. Şiddetle tavsiye ederim. Bazı bölümlerde gülmekten öldüm :ehe

• Beğen
Tepkiler: Bülent872
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Paul Hazard'dan
Batı Düşüncesindeki Büyük Değişme
Çevirmen : EROL GÜNGÖR

Konu: Avrupa düşüncesinde 1680-1715 tarihleri arasında yer alan köklü değişimin hikayesi.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Komünist Manifesto

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Boşluk - Ahmet Günbay YILDIZ

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Boşluk - Ahmet Günbay YILDIZ
Ahmet Günbay Yıldız çok değerli bir yazarımızdır ama toplumda pek değeri bilinmiyor...
Aynada batan güneş adlı eserini çok eskiden okumuştum bir çok dünya klasiğinden daha başarılı.
Aynı anlatım, ekinler yeşerdikçe adlı kitabındada var tamamlayamamıştım o kitabı.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt