Şu anki Kasadan Daha Kaliteli Olan Kasa

Sponsorlu Bağlantılar

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Şu anki Kasadan Daha Kaliteli Olan Kasa
e39

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
konuyu görmesem gene bunu atıyordum. :bleh:

• Beğen
Ozan

Ozan

Admin
E60 da gecerli kasalarsan biridir 5 serisinde bence. Sonrakiler artık efsane olmaya aday olamıyor zaten.

• Beğen

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
E60 da gecerli kasalarsan biridir 5 serisinde bence. Sonrakiler artık efsane olmaya aday olamıyor zaten.
e60 kasanın 530d ve 535d ile eli çok güçlüydü. 520d de iyi gidiyor gayet. atmosferiklerine sempati duyamadım pek. e39 da ise sıralı 6 silindir atmosferikler harika idi, hala geçerli motorlar.

• Beğen
Ozan

Ozan

Admin
e60 kasanın 530d ve 535d ile eli çok güçlüydü. 520d de iyi gidiyor gayet. atmosferiklerine sempati duyamadım pek. e39 da ise sıralı 6 silindir atmosferikler harika idi, hala geçerli motorlar.
Atmosferikse mesele; e39 m5 yada e60 m5 der geçerim 😀

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve MaxipmaN
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Mercedes w140 s600 v12 derim .

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Tofaş :P

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Alacaksın bir doğan içini tamamen boşaltacaksın . Bir koruma barı , iki yarış koltuğu koyup İstanbul parkta tur atacaksın . 900 kilodan aşağı 750-800 kilo olur . Tabiki güvenlik şart bu işe girişmeden yakıt sistemini iyice kontrol edeceksin yanında yangın tüpü olacak . 5 litre su ve tornovida şart zira su kaynatması beklenir .

• Beğen

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
eski ve ulaşılabilir arabalardan r19'a sempatim var bu aralar. r9 da paslanmasa marş sesi bile süper alır binerdim. :ehe
bir kere r19'a binmiştim, sanırım 1.4 idi. çılgın bir rampada iki ile çıkmıştı tam bır katırdı, eve yaklaşırken de sürücü gene çılgın bir şehir içi rampada 3e etıp bir kez daha şaşırmama sebep olmuştu. vardı şu eski 1.4 renolarda bi keramet.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Alacaksın bir doğan içini tamamen boşaltacaksın . Bir koruma barı , iki yarış koltuğu koyup İstanbul parkta tur atacaksın . 900 kilodan aşağı 750-800 kilo olur . Tabiki güvenlik şart bu işe girişmeden yakıt sistemini iyice kontrol edeceksin yanında yangın tüpü olacak . 5 litre su ve tornovida şart zira su kaynatması beklenir .
Yok Aslında Adam Akıllı Yapılabilir Ama Çekme Belgeli Olur.Yani Renonun 1.5 Motorları Gayet Güçlü ve Güzel Bi Yağ Soğutucu Bi İntercooler Tamam Mis Ama Kanunlar İzin Vermiyor :D

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Yok Aslında Adam Akıllı Yapılabilir Ama Çekme Belgeli Olur.Yani Renonun 1.5 Motorları Gayet Güçlü ve Güzel Bi Yağ Soğutucu Bi İntercooler Tamam Mis Ama Kanunlar İzin Vermiyor :D
Koltuğu olmayan araca ailecek binecek halimiz yok zaten . Pist için yapacağız , çekme belgesini alacağız . Pistten dışarı çıkmayacağız.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Koltuğu olmayan araca ailecek binecek halimiz yok zaten . Pist için yapacağız , çekme belgesini alacağız . Pistten dışarı çıkmayacağız.
Bence O Kadar Masrafa Gerek Yok.Astarını Geçer O Zaman Çokta Abartmadan Orta Halli Bişey Yapmak.Kaldıkı Tofaşlar Max 95 Beygir Mi Ne Sanırım Yani Diferansiyelden Akslara Kadar Birçok Hareket Aktarıcıyı Değişmek Gerek

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bence O Kadar Masrafa Gerek Yok.Astarını Geçer O Zaman Çokta Abartmadan Orta Halli Bişey Yapmak.Kaldıkı Tofaşlar Max 95 Beygir Mi Ne Sanırım Yani Diferansiyelden Akslara Kadar Birçok Hareket Aktarıcıyı Değişmek Gerek
Bizim amacımız hurdaya gidecek araç ile çılgınlık yapmak zaten . Motoru falan kuvvetlendirmekle uğraşmam . Sadece güvenlik için para yatıracağız . Canımız kıymetli canım . Hem koltuk , halı , konsol sökmesi 1-2 saatte biter .
İlk turda şasiyi kırar , frenleri boşaltır , motoru yakarız herhalde . :ehe

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bizim amacımız hurdaya gidecek araç ile çılgınlık yapmak zaten . Motoru falan kuvvetlendirmekle uğraşmam . Sadece güvenlik için para yatıracağız . Canımız kıymetli canım . Hem koltuk , halı , konsol sökmesi 1-2 saatte biter .
İlk turda şasiyi kırar , frenleri boşaltır , motoru yakarız herhalde . :ehe
O kadarda Değil :D 2000 2001 Modellerin Frenleri Sağlam.Eskilerin Diskleri Küçük Biraz Daha SIkıntılı Onlar 150 Beygire Kadar Bence Araç Kaldırır Aslında Ama Denemek Gerek. 3 5 Metre Profil Al Döşe İçini yada Saseyide Güçlendir Tamam :D

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK